***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #181
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
    solid, mine või uuesti kohe reisile, väga solid hind.......
    tai rsk on viimase 3aastaga 3x kallimaks läinud, 2 nädalat kohapeal ja kõik kokku läks kahepeale 4k€ + kopikad......
    Kui hotell ja lennupiletid 4k€ sees, siis täiesti normaalne imo.

    Comment

    • estdonk
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2011
      • 450

      #182
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Ise reise valides, olekski parema meelega lambivõpsis kui mingis kärarikkas turisti-urkas.
      TC saab bronnida ainult siis kui sul on UK billing address. Seega võib lasta UK-s elaval sõbral ära bronnida.
      Aga antud urgas on odavam kui 25-35 USD öö, kuna lennud on ka hinnas.
      Kui reisi eesmärk on rannas passida ja ohtralt rummi lasta, leian et see on väga normaalne pakkumine. Iseseisvalt ringi rännates jah, võib igaks päevaks elamise otsida.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #183
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Kui hotell ja lennupiletid 4k€ sees, siis täiesti normaalne imo.
        jah, aga 3a tagasi kulus 2,6k......kokku. ei koonedanud ka......

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #184
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
          jah, aga 3a tagasi kulus 2,6k......kokku. ei koonedanud ka......
          myamari (byrma vms selle nimi on atm) mine .. pidi super olema. ilmselt paar aastat on super koht kuniks suured majad ja turismide hordid peale lendavad

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #185
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            yep, isegi cambodia pidi kordi soodsam olema aga sinna juba sõidavad ka massid mõnedki aastad...varsti tõusevad seal ka eesti tasemele hinnad

            Comment

            • tolmuahv
              Klubi Liige
              • Feb 2009
              • 2502

              #186
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Algselt postitas estdonk Vaata postitust
              Ise reise valides, olekski parema meelega lambivõpsis kui mingis kärarikkas turisti-urkas.
              TC saab bronnida ainult siis kui sul on UK billing address. Seega võib lasta UK-s elaval sõbral ära bronnida.
              Aga antud urgas on odavam kui 25-35 USD öö, kuna lennud on ka hinnas.
              Kui reisi eesmärk on rannas passida ja ohtralt rummi lasta, leian et see on väga normaalne pakkumine. Iseseisvalt ringi rännates jah, võib igaks päevaks elamise otsida.
              Kuurortis passides ei ole ju vahet, kas olla Egiptuses, Türgis või Kuubal. Ja Kuubal seesama koht ongi turistiurgas, kus midagi näha ega teha ei ole. Perega võib sinna minna randa vedelema kui hea pakkumine on.

              Ma ise olen paar korda Kuubal käinud, ka sellisesse kuurorti sattunud. Mõttetud kohad, lasime kohe jalga. Igal pool mujal saab nii palju nalja ja actionit, et halb hakkab. Kuuba sobib ringi cruisimiseks väga hästi, sest kõik on totally safe (turisti ei näpi keegi, v.a. vargused), inimesed on abivalmid ja minimaalse raha eest saab kõike. Noorel inimesel oleks seal kuurortis vedelemine ikka väga halb mõte, ausalt :)

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #187
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                yep, isegi cambodia pidi kordi soodsam olema aga sinna juba sõidavad ka massid mõnedki aastad...varsti tõusevad seal ka eesti tasemele hinnad
                Cambodia on Kagu-Aasias minu arust praegu väga hea bang for buck. Pole üle rahvastatud, on midagi vaadata ka ja kallis ei ole. Myanmaris ei räägi keegi veel inglise keeltki, teenuseid on vähevõitu, mobiililevi ka pole. Vietnam on venelasi täis ja Taist oli juba juttu. Muidugi kui rannas tahta olla, siis Tai on kaugelt kõige parem. Filipiinid ja Indoneesia vist jäävad antud grupist välja, kuigi seal on ka päris ägedaid kohti.

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #188
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  Kui hotell ja lennupiletid 4k€ sees, siis täiesti normaalne imo.


                  Täna sattusin sellise pakkumise peale ja mõtlesin, et kas on soodne või mitte.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #189
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Pole Euroopast väljas käind ning võrdlusmomendid puuduvad üldiselt, aga €4k kahe nädala eest tundub ikka päris kirves..

                    Comment

                    • vennike
                      Pokkerihai
                      • Mar 2009
                      • 1958

                      #190
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      2k€ näkku kahe nädala eest koos hotellide ja lendudega on ikka väga odav. lol mul maksid hotellid, lennud, kindlustused sama palju juba.

                      palju tais heast riidest õmmeldud ülikonna eest maksta tuleb ? kes seal on mingi hinnakiri väljas või läheb tingimiseks ?

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #191
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Algselt postitas vennike Vaata postitust
                        2k€ näkku kahe nädala eest koos hotellide ja lendudega on ikka väga odav. lol mul maksid hotellid, lennud, kindlustused sama palju juba.

                        palju tais heast riidest õmmeldud ülikonna eest maksta tuleb ? kes seal on mingi hinnakiri väljas või läheb tingimiseks ?
                        Kui ma tolmuahviga kaisin ja tema õiged riided ja hinnad kauples siis minuarust 90€ pintsak ja 60€ püksid sain. Selle raha eest tõesti mugav arvestades et mul alati koik suured voi lühikesed asjad

                        Comment

                        • sadakrooni
                          FPP Pro
                          • Jan 2009
                          • 254

                          #192
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Arrr! The page you’re looking for isn’t here. But have a nosey around and see what other cracking stuff we’ve got on offer!


                          Floridasse umbes 300 eurot nägu(sisaldab lende amsterdamist sinna ja tagasi ja hotellid 11 ööd.)
                          Aga neli inimest peab korraga minema.

                          Comment

                          • rasmer
                            Vana Tegija
                            • Oct 2009
                            • 1306

                            #193
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Algselt postitas sadakrooni Vaata postitust
                            http://www.holidaypirates.com/benelu...hotel-transfer

                            Floridasse umbes 300 eurot nägu(sisaldab lende amsterdamist sinna ja tagasi ja hotellid 11 ööd.)
                            Aga neli inimest peab korraga minema.
                            Ahvatlev, keegi võttis juba ära ? Huvitav mille puhul selline kampaania.

                            Comment

                            • rasmer
                              Vana Tegija
                              • Oct 2009
                              • 1306

                              #194
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Keegi oskab soovitada mingeid soodsate lennupiletite või reiside pakkumiste blogisid/saite, millel silma peal hoida ? Selle enne postitatud holidaypirates.com sarnaseid näiteks.

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #195
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Midagi reisihuvilistele .. Barcelona - lima - pariis (võib muuta ka londoniks jms) 300€.
                                Arrr! The page you’re looking for isn’t here. But have a nosey around and see what other cracking stuff we’ve got on offer!

                                Comment

                                Working...