***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #166
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Algselt postitas q_q Vaata postitust
    kliima,internet,euroopa liit ehk k6ik easy,inglise keel

    jne
    Aga elu vist kallim kui eestis, afaik.

    Comment

    • q_q
      dibs esimesele naisele, kes siia satub
      • Jan 2011
      • 6303

      #167
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Algselt postitas fyte Vaata postitust
      Aga elu vist kallim kui eestis, afaik.
      elekter ja vesi ainult

      majutus on v2ga soodne

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #168
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Algselt postitas q_q Vaata postitust
        yup ise olen ka malta kohta palju uurinud ja plaan sinna minna
        When? Endal ka plaanis + üks foorumlane veel in.

        Comment

        • q_q
          dibs esimesele naisele, kes siia satub
          • Jan 2011
          • 6303

          #169
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          ma ei tea

          when ise ja kes veel?

          kell 5:32 ja ma vastan 30 sekundiga??

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #170
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            siis kui natukene soojemaks on läinud :), OskarR89
            Last edited by Priidix; 05.11.12, 03:38. Põhjus: nu

            Comment

            • q_q
              dibs esimesele naisele, kes siia satub
              • Jan 2011
              • 6303

              #171
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              hmm ok eks n2is

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #172
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Maltat võib soovitada küll, k1ly, blah ja chrissiga käisime 2010, live game oli supersoft $$$, toit küll kallis polnud ning joogid odavamad kui Eestis.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #173
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Äkki kedagi huvitab ümbermaailma trippamine .. 28p oleks isegi päris mõeldav ..

                  Lacné letenky do celého sveta na jednom mieste. Rezervácia hotelov, áut, víz a cestovného poistenia. Najlacnejšie letenky od viac ako 800 leteckých spoločností

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #174
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                    Maltat võib soovitada küll, k1ly, blah ja chrissiga käisime 2010, live game oli supersoft $$$, toit küll kallis polnud ning joogid odavamad kui Eestis.
                    Inf on alati teretulnud, ty!

                    Comment

                    • estdonk
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2011
                      • 450

                      #175
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Londonist Kuubale saaks detsembris päris soodsalt:

                      http://flights.thomson.co.uk/thomson...d=Flashtalking
                      Last edited by estdonk; 16.11.12, 13:01.

                      Comment

                      • estdonk
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2011
                        • 450

                        #176
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        .
                        kuna ise ikka veel otsin reisi detsembriks, siis selline pakkumine jäi silma
                        14p kuubal all inc hotell. 601 GBP

                        http://www.thomascook.com/search/?&q...ampaign=605902

                        Comment

                        • vsiu100
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4253

                          #177
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          solid, mine või uuesti kohe reisile, väga solid hind.......
                          tai rsk on viimase 3aastaga 3x kallimaks läinud, 2 nädalat kohapeal ja kõik kokku läks kahepeale 4k€ + kopikad......

                          samas kuuba koht olen kuulnud et on veel äärmisel viimane aeg minna, et leida nn "õiget Kuubat" veel. Hakkavat muule maailmale järele jõudma.............

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #178
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Mina sain thomascookist vastuse et nad ei müü reise eestlastele. Nende emailist sain aru, et ainult UK inimesed saavad otse osta neilt. Tean et ka eesti reisikorraldajad pakuvad UK reise (no idea kas TC omasid ka) ..

                            Comment

                            • estdonk
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2011
                              • 450

                              #179
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              ei mõtleks ka sekundit selle kuuba suhtes, kui reis oleks nädalakene hiljem. Aga aega veel on, ei peagi ju kuu aega ette bronnima.

                              Ei saa jah Eestit valida, kuid alati on võimalus paberid kellegile teisele saata...

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #180
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                See Thomas Cooki pakutud koht ja hotell on täiesti lambivõpsik Kuubal. Sinna minnes pole absoluutselt mingit mõtet võtta hotelli. Lennupiletid on piisav. Kõik ülejäänu saab sümboolse raha eest kohapealt. Ringi rännates on 90% majutusest casa particularad ehk kodumajutused. Ca. $25-35 eest saab igal pool toa, selle eest tehakse veel hommikusöök ka. Pointless oleks Havanast 12h kaugusel mingis lambikuurortis passida. Sinna kohalikke ei lubata üldse ja päris Kuubat seal ei näe. Kui kedagi detailselt huvitab, siis PM. Ma võib-olla lähen ex-prompt ka Kuubale aastavahetusel või sealkandis.

                                Comment

                                Working...