***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kloonike
    Grinder
    • Nov 2008
    • 898

    #61
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Keegi homme/ülehomme Taisse ei taha minna kuuks ajaks vms? Tulla jaanuari esimesel nädalal tagasi. Koha peal Chiang Mai, Bangkok ja Pattaya + üks viisa run Kambodžasse või Myanmari (visa on arrival 2tk on vaja, üks saabudes + üks peale 2 nädalat seal olles, sest atm pole aega saatkonnast korralikku viisat sebida). Esmaspäevad ajavad tilti, vaja puhkust :D Planeeritud eelarve €1k lend + €2-3k kohapeal.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #62
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
      Keegi homme/ülehomme Taisse ei taha minna kuuks ajaks vms? Tulla jaanuari esimesel nädalal tagasi. Koha peal Chiang Mai, Bangkok ja Pattaya + üks viisa run Kambodžasse või Myanmari (visa on arrival 2tk on vaja, üks saabudes + üks peale 2 nädalat seal olles, sest atm pole aega saatkonnast korralikku viisat sebida). Esmaspäevad ajavad tilti, vaja puhkust :D Planeeritud eelarve €1k lend + €2-3k kohapeal.
      Sirvisin ükspäev Tai teemat ja mõtlesin uurida, et kuidas sul selle ed visa ja keelekursusega läks? :)

      Ise tahaks järgmine aasta minna. Pole täpselt mõelnud, kas kuuks trippima või natuke kauemaks ja grindida seal. Kellel sarnane mõte, siis PM!
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • taipupole
        Lõpuboss
        • Oct 2008
        • 2181

        #63
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        PM!

        Kolme kuu viisa saad Soomest, pikema aja oma (aasta) Inglismaalt Hullist või Austraaliast Perthist. Aastasega pead iga kolme kuu tagant riigist lahkuma, piisab paariks tunniks. Üks tuttav soomlane niimoodi käibki, et sööb sihtriigi lennujaama McDonaldsis kõhu täis ja tagasi.

        Kord olla lennusaatjanna (Tais tuntud ka kui a-stjuardess) küsinud, et "Kas sa tund tagasi ei maandunud?". "Mulle ei meeldinud siin", oli vastus.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #64
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Ma veidi uurisin selle aastase viisa kohta ja jäi selline mulje, et (vähemalt Hullis) enam ei pakuta non immigrant "visiting friends" varianti. Sama räägiti thaivisa.com foorumis ka Perthi kohta, aga ei viitsinud kodukalt järgi vaadata.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Spewmonkey
            Seina Augustaja
            • Oct 2008
            • 2293

            #65
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
            PM!

            Kolme kuu viisa saad Soomest, pikema aja oma (aasta) Inglismaalt Hullist või Austraaliast Perthist. Aastasega pead iga kolme kuu tagant riigist lahkuma, piisab paariks tunniks. Üks tuttav soomlane niimoodi käibki, et sööb sihtriigi lennujaama McDonaldsis kõhu täis ja tagasi.

            Kord olla lennusaatjanna (Tais tuntud ka kui a-stjuardess) küsinud, et "Kas sa tund tagasi ei maandunud?". "Mulle ei meeldinud siin", oli vastus.
            Kas Perthi konsulaati aasta aega tagasi kinni ei pandud?

            Soomest peaks 2x3 kuud saama. Vaja läheb siis lennukipiletit Taist välja 60(vist) päeva jooksul.
            Last edited by Spewmonkey; 05.12.11, 22:35.

            Comment

            • Kloonike
              Grinder
              • Nov 2008
              • 898

              #66
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              Sirvisin ükspäev Tai teemat ja mõtlesin uurida, et kuidas sul selle ed visa ja keelekursusega läks? :)

              Ise tahaks järgmine aasta minna. Pole täpselt mõelnud, kas kuuks trippima või natuke kauemaks ja grindida seal. Kellel sarnane mõte, siis PM!
              Käisin paar kuud aga lahkusin riigist ning tagasi pole läinud (va 1 mini tripp).

              Comment

              • TaistoJ
                Grinder
                • Aug 2010
                • 787

                #67
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Kuidas tellida Tenerifele odavaid pileteid? (olen tõsine algaja sel alal) 18. märts 2012 oleks minek. Ryanairi lehte tsekkisin hulga aega, aga otselende Riiast/Tallinnast ei lähe ja vahemaandumisega miski 24h vahet imo.

                Comment

                • Spewmonkey
                  Seina Augustaja
                  • Oct 2008
                  • 2293

                  #68
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Algselt postitas TaistoJ Vaata postitust
                  Kuidas tellida Tenerifele odavaid pileteid? (olen tõsine algaja sel alal) 18. märts 2012 oleks minek. Ryanairi lehte tsekkisin hulga aega, aga otselende Riiast/Tallinnast ei lähe ja vahemaandumisega miski 24h vahet imo.
                  Üks ots või edasi-tagasi? Kuupäev võib olla 16-20. või peab olema 18.?

                  20. märts Flight Duration : 7hr 15min Layover Time : 1hr 10min Total Trip Time: 8hr 25min on $211 igal juhul.
                  Last edited by Spewmonkey; 07.12.11, 18:17.

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #69
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                    Ma veidi uurisin selle aastase viisa kohta ja jäi selline mulje, et (vähemalt Hullis) enam ei pakuta non immigrant "visiting friends" varianti. Sama räägiti thaivisa.com foorumis ka Perthi kohta, aga ei viitsinud kodukalt järgi vaadata.
                    Übernõme siis, kuid mis seal ikka. Spew variant on ka okei täiesti.

                    Kas sul on kant välja mõeldud,et Bang või Phuk või Pattaya või Chang või midagi muud?

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #70
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Übernõme siis, kuid mis seal ikka. Spew variant on ka okei täiesti.
                      Soomest vist antakse kolmekordse sisenemisega viisa 3 kuuks (suht veider, eks), aga Rootsi või Hulli omast peaks kolmekordse saama 6 kuuks. Aastaks tahad jääda, siis võid Tai keelt õppida 4h nädalas ja saad aastase ED visa ilma visa runideta.

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      Kas sul on kant välja mõeldud,et Bang või Phuk või Pattaya või Chang või midagi muud?
                      Chiang Mai tundub päris äge, aga seal pole randa ja Phuketil vist loodus ilusam, aga otseselt ei välista midagi. Nende kahe kohta olen lihtsalt natuke rohkem uurinud. Mis ise mõtled?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #71
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Soomest vist antakse kolmekordse sisenemisega viisa 3 kuuks (suht veider, eks), aga Rootsi või Hulli omast peaks kolmekordse saama 6 kuuks. Aastaks tahad jääda, siis võid Tai keelt õppida 4h nädalas ja saad aastase ED visa ilma visa runideta.
                        Kahekordne Soomest - oled 90 päeva riigis, käid korra Cambodia piiril ja saad uue 60+30 päeva. Kolmekordne Soomest on pointless imo, sest 3x90 päeva on sealt võimatu teha.

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #72
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Üks ots või edasi-tagasi? Kuupäev võib olla 16-20. või peab olema 18.?

                          20. märts Flight Duration : 7hr 15min Layover Time : 1hr 10min Total Trip Time: 8hr 25min on $211 igal juhul.
                          18-19 oleks see aeg...ryanairiga überistudes saaks enamvähem 100€ga , aga siis peaks ootama 24h vms teisti lendu...ajuvaba

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #73
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Chiang Mai tundub päris äge, aga seal pole randa ja Phuketil vist loodus ilusam, aga otseselt ei välista midagi. Nende kahe kohta olen lihtsalt natuke rohkem uurinud. Mis ise mõtled?
                            Silmaringi avardamiseks võib ka mujalt käia, kuid Phuket on mulle tuttav ja seal on täitsa ägedad sellid ees.

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #74
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Iga l kiidab oma v-u. "Tai experience" on igal pool sama, eks alati ole hea minna sinna, kus sõbrad/tuttavad ees on. Kui ma poleks esimesel tripil CM-s uut elu käima tõmmanud, oleks ka ilmselt BKK-s või Phuketis aega veetnud. Hindade poolest läheb imo CM -> BKK -> Phuket. Infrastruktuur jms on muidugi omaette teema, seal saare peal vist üsna eraldatud piirkonnad?

                              Comment

                              • taipupole
                                Lõpuboss
                                • Oct 2008
                                • 2181

                                #75
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                                Hindade poolest läheb imo CM -> BKK -> Phuket. Infrastruktuur jms on muidugi omaette teema, seal saare peal vist üsna eraldatud piirkonnad?
                                Ma ei tea, mida sa sellega mõtled. Igale poole max 30 minti võrri.

                                Comment

                                Working...