Re: ***Ametlik reisimise teema***
Midagi sellist mõtlengi... Vahepeal on kuskil mets ja asustamata ala ning on nii öelda tsoonid, mille vahel inimesed liiklevad (näiteks Kata - Patong). Kui palju sarnane liiklemine elu mõjutab? Kas vahel tekib tunne, et tahaks kuhugi minna, kuid ei viitsi "kaugemale" liikuda?
Midagi sellist mõtlengi... Vahepeal on kuskil mets ja asustamata ala ning on nii öelda tsoonid, mille vahel inimesed liiklevad (näiteks Kata - Patong). Kui palju sarnane liiklemine elu mõjutab? Kas vahel tekib tunne, et tahaks kuhugi minna, kuid ei viitsi "kaugemale" liikuda?
Comment