***Ametlik reisimise teema***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • inward
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 6275

    #31
    Re: ***Ametlik reisimise teema***

    Räägiks pisut suusareisidest. Plaan see hooaeg võibolla Otepäält kaugemale vaadata.
    Keegi, kes nt. Soomes käinud on, võiks muljeid ja infot jagada. Kus käinud, transport, majutus, hinnad jne ? Esimese hoobiga ei oskakski alustada, millise sihtpunkti valida ja kust edasi uurima hakata.
    Last edited by inward; 26.11.11, 20:47.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #32
      Re: ***Ametlik reisimise teema***

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Räägiks pisut suusareisidest. Plaan see hooaeg võibolla Otepäält kaugemale vaadata.
      Keegi, kes nt. Soomes käinud on, võiks muljeid ja infot jagada. Kus käinud, transport, majutus, hinnad jne ? Esimese hoobiga ei oskakski alustada, millise sihtpunkti valida ja kust edasi uurima hakata.
      Soomes peale Himose ei ole väga midagi teha(alustuseks käib kah). Kui raha korralikult on, siis läheks lennukiga Kesk-Euroopasse. Kui ei ole, siis Rootsis Åre näiteks.

      Comment

      • yolpa
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 2669

        #33
        Re: ***Ametlik reisimise teema***

        Algselt postitas inward Vaata postitust
        Räägiks pisut suusareisidest. Plaan see hooaeg võibolla Otepäält kaugemale vaadata.
        Keegi, kes nt. Soomes käinud on, võiks muljeid ja infot jagada. Kus käinud, transport, majutus, hinnad jne ? Esimese hoobiga ei oskakski alustada, millise sihtpunkti valida ja kust edasi uurima hakata.
        Eks ikka põhikohad Austria, Slovakkia, Rootsi, Norra, aga kui rohkem raha, siis Uus-Meremaale, Queenstowni.

        Ei hakka kõigi kohta kirjutama, räägi millest täpsemalt huvitatud oled.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #34
          Re: ***Ametlik reisimise teema***

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          lähen reedel paariks päevaks portugali, portosse. on midagi, mida kindlasti peaks külastama? endal hetkel aint üks asi plaanis :
          FC Porto - SC Braga - Estádio do Dragão - 18:15 - 27 November - 25€
          Head kaasaegset arhitektuuri on Portos palju, mida tasuks vaadata. Näiteks:



          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #35
            Re: ***Ametlik reisimise teema***

            Oled ise Portos käinud? Ma Portost tean ainult niipalju, et Speedle elab seal :P

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #36
              Re: ***Ametlik reisimise teema***

              Algselt postitas ranka Vaata postitust
              Oled ise Portos käinud? Ma Portost tean ainult niipalju, et Speedle elab seal :P
              Portugali olen ringi piiranud (Inglismaa, Hispaania, Kanaarid), aga vallutamata!

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #37
                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                Eks ikka põhikohad Austria, Slovakkia, Rootsi, Norra, aga kui rohkem raha, siis Uus-Meremaale, Queenstowni.

                Ei hakka kõigi kohta kirjutama, räägi millest täpsemalt huvitatud oled.
                Alustuseks ikka Soome ja võrdlemisi piiratud eelarvega. Kui odavalt võiks saada hakkama ?

                Comment

                • taasver
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 584

                  #38
                  Re: ***Ametlik reisimise teema***

                  Meil eelmine aasta Rukal läks umbes 6k eeku näkku. Läksime väikebussiga ja võtsime neti kaudu maja, lehekülge kust leidsime hetkel ei mäleta.

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #39
                    Re: ***Ametlik reisimise teema***

                    Uurisin, et Himosele polekski eriti mõtet minna, võrreldes Kuutsemäega palju erilisem ei pidavat olema. Natukene juurde panna, siis ~500€-ga 8-kesi minnes saaks Norra (nt Hemsedali) minna, mis oleks kõvasti asjalikum. See Ruka variant on ka täitsa mõeldav.
                    Last edited by inward; 27.11.11, 14:34.

                    Comment

                    • nikitheone
                      Mr. Puujalg
                      • Aug 2009
                      • 6446

                      #40
                      Re: ***Ametlik reisimise teema***

                      porto on ülikõva, soovitan. ilm ca 20 kraadi, nagu suvi oleks. õlle baarist kokku 1l - 2€. ülichill. täna siis jalka

                      ja casa da musicas käisin, elan sealt 5 min eemal ;p. peaks teise ka üle vaatama
                      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                      Comment

                      • Kosmonaut
                        Grinder
                        • Feb 2010
                        • 584

                        #41
                        Re: ***Ametlik reisimise teema***

                        Soomes tasub vaadata Tahkot. See on suht korralik keskus (kesk-euroopa omadega muidugi ei võrdle). Asub norm kohas (ca 400km helsingist). Viimasel ajal on arendatud ka korralikult Levi suusakeskust. See asub aga 1000km helsingist põhjapool ja tasub arvestada, et kui detsembris/jaanuaris minna, siis päev seal eriti pikk pole.

                        Comment

                        • Jennifer
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1503

                          #42
                          Re: ***Ametlik reisimise teema***

                          Eelmine aasta sai poolaastat Hawaiil elatud. Augustis tahaks Austraaliasse pooleks või enamaks aastaks minna. On keegi siit seal käinud, oskab kommenteerida?:)

                          Comment

                          • yolpa
                            Pokkerihai
                            • Jun 2009
                            • 2669

                            #43
                            Re: ***Ametlik reisimise teema***

                            Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                            Eelmine aasta sai poolaastat Hawaiil elatud. Augustis tahaks Austraaliasse pooleks või enamaks aastaks minna. On keegi siit seal käinud, oskab kommenteerida?:)
                            mina, vennike ja onuark elame siin. Pmst küsi midagi täpsemalt.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: ***Ametlik reisimise teema***

                              Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                              mina, vennike ja onuark elame siin. Pmst küsi midagi täpsemalt.
                              Turistiviisa on 3 kuud? Pikema viisa jaoks pead tööle minema? Mis sulle austraalia juures kõige rohkem meeldib ja mis kõige vähem? Võrdle ka riiki natuke Eestiga - plussid/miinused.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #45
                                Re: ***Ametlik reisimise teema***

                                Ilm on selline igatahes:
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...