Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Võtame täiesti lampi. Näiteks Kiivramees, Henri ja Imre on kolmekesi järgi suvalise turniiri finaal-lauas, kõigil on võrdne-stäkk. Ütleme, et lõppjärjestus on nii, et Imre essa, Henri tessa ja Janar kossa. Siis nüüd tõesti on selle ühe turniiri alusel vendade tase paika pandud? Iga pokkerimängija ütleb, et "ei, ei mingil juhul" vaid neid turniire tuleks mängida väga palju, et saaks tõesti teha.
Kui aga need kolm venda panna kõik 3-handed cashilauda, kõikidel on 100BI (korraga saab lauda osta 100BB-ga ja duubli korral liigutakse mängijad uute lauda, et vältida pärast 200BI vs 200BI all-ini :P), raket ei ole ja enne nende mäng läbi ei saa kui järele jääb üks ja ainus vend 300 BI-ga, siis seal tuleks see skill-edge välja ning õnne osakaal oleks tühine.
Seega olen täiesti nõus kommenteerijaga, et õnneosakaal turniiriformaadis on väga suur. See õnn ei piirdu ka ainult sellega, et sina pead olema (pean silmas sinu kaardijookus) "lucky". Lucky võid ka olla ju nii, et kui näiteks 5 venda alles ja lauas üks vend võtab teised 3 venda välja ning osutub sinut nõrgemaks mängijaks heads-upis.
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Kui aga need kolm venda panna kõik 3-handed cashilauda, kõikidel on 100BI (korraga saab lauda osta 100BB-ga ja duubli korral liigutakse mängijad uute lauda, et vältida pärast 200BI vs 200BI all-ini :P), raket ei ole ja enne nende mäng läbi ei saa kui järele jääb üks ja ainus vend 300 BI-ga, siis seal tuleks see skill-edge välja ning õnne osakaal oleks tühine.
Seega olen täiesti nõus kommenteerijaga, et õnneosakaal turniiriformaadis on väga suur. See õnn ei piirdu ka ainult sellega, et sina pead olema (pean silmas sinu kaardijookus) "lucky". Lucky võid ka olla ju nii, et kui näiteks 5 venda alles ja lauas üks vend võtab teised 3 venda välja ning osutub sinut nõrgemaks mängijaks heads-upis.
Comment