Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Mul põhimõtteliselt nii, et iga reede ja laupäev kui jooma hakkan siis enne ma ei lõpeta kui mäluauk on saabunud. Olen vahepeal isegi proovinud, et võtan ainult nelipaki ja olen rahulikult. Aga kui olen selle nelipaki ära tühjendanud siis hammas nii verel ja kui pralle edasi kestab siis ikka saab kuskilt viina juurde võetud.
Olen isegi varem mõelnud seda 1kuu kaine värki teha. Aga siis jään mõtlema, et kurat võtaks hea sõbra sünnipäev ju tulemas ja siis ikka ei saa ju kaine olla. Joodiku mõtlemine täies hoos.
Vähemalt on kindel see, et saan sellega hakkama...olen 99% kindel.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Mul põhimõtteliselt nii, et iga reede ja laupäev kui jooma hakkan siis enne ma ei lõpeta kui mäluauk on saabunud. Olen vahepeal isegi proovinud, et võtan ainult nelipaki ja olen rahulikult. Aga kui olen selle nelipaki ära tühjendanud siis hammas nii verel ja kui pralle edasi kestab siis ikka saab kuskilt viina juurde võetud.
Olen isegi varem mõelnud seda 1kuu kaine värki teha. Aga siis jään mõtlema, et kurat võtaks hea sõbra sünnipäev ju tulemas ja siis ikka ei saa ju kaine olla. Joodiku mõtlemine täies hoos.
Vähemalt on kindel see, et saan sellega hakkama...olen 99% kindel.
TC
Comment