*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #1726
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Mul põhimõtteliselt nii, et iga reede ja laupäev kui jooma hakkan siis enne ma ei lõpeta kui mäluauk on saabunud. Olen vahepeal isegi proovinud, et võtan ainult nelipaki ja olen rahulikult. Aga kui olen selle nelipaki ära tühjendanud siis hammas nii verel ja kui pralle edasi kestab siis ikka saab kuskilt viina juurde võetud.
    Olen isegi varem mõelnud seda 1kuu kaine värki teha. Aga siis jään mõtlema, et kurat võtaks hea sõbra sünnipäev ju tulemas ja siis ikka ei saa ju kaine olla. Joodiku mõtlemine täies hoos.
    Vähemalt on kindel see, et saan sellega hakkama...olen 99% kindel.

    Comment

    • armand0
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 358

      #1727
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas Relamz Vaata postitust
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Mul põhimõtteliselt nii, et iga reede ja laupäev kui jooma hakkan siis enne ma ei lõpeta kui mäluauk on saabunud. Olen vahepeal isegi proovinud, et võtan ainult nelipaki ja olen rahulikult. Aga kui olen selle nelipaki ära tühjendanud siis hammas nii verel ja kui pralle edasi kestab siis ikka saab kuskilt viina juurde võetud.
      Olen isegi varem mõelnud seda 1kuu kaine värki teha. Aga siis jään mõtlema, et kurat võtaks hea sõbra sünnipäev ju tulemas ja siis ikka ei saa ju kaine olla. Joodiku mõtlemine täies hoos.
      Vähemalt on kindel see, et saan sellega hakkama...olen 99% kindel.
      ma olen nädala kaupa teinud ,kui asjad liiale on läinud.Ja sõpradega kihlveod teinud ,et natukenegi motiveerida.

      Kuu aega tundub nii sick lihtsalt :(

      Comment

      • qjet
        Grinder
        • Apr 2009
        • 806

        #1728
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        noja samas täna on lihtsalt nii tühi olek ja tühjaks lastud ennast NV'l. ma tahaks näha paljud teist reedel samat juttu ajavad :D.

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #1729
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
          Boom, väike mindseti challenge. Kuu aega üritan alkoholist täiesti eemal olla.
          ez... Märts hakkab läbi saama ja minu kuu aega ka :)

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1730
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Millises staadiumis olete ?

            Comment

            • ziimukaz
              Grinder
              • Jan 2010
              • 741

              #1731
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas camu Vaata postitust
              Ilmselt võtan aprillis ka korra-kaks ja mitte nädalat, vaid õhtut.
              Kas see polegi enamus inimestel standard? :P

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1732
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Päris kõik ikka ei joo for fck sake.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1733
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas ziimukaz Vaata postitust
                  Kas see polegi enamus inimestel standard? :P
                  Nojah, kuidas võtta. Mõni joob igal õhtul mõned õlled. Mõni 3 korda nädalas õlled jne. Ma olen igaõhtusest "paarist õllest" loobunud.
                  Aga eks näis.

                  Comment

                  • Spewmonkey
                    Seina Augustaja
                    • Oct 2008
                    • 2293

                    #1734
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Oleme ausad, (viina) juua on ikka üsna hea.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #1735
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Millises staadiumis olete ?
                      Teine ja kolmas staadium on päris hirmus tra. Nalja ei ole selle asjaga obv. Deliiriumid on ka päris koledad asjad, mida kogeda.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #1736
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                        Oleme ausad, (viina) juua on ikka üsna hea.
                        +1, viin, rumm, siidrid........mmmmmmmmmm see on nii hea, aga ffs pohmakas :D

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #1737
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Millises staadiumis olete ?
                          Olen oma elus olnud päris pikalt teises staadiumis.
                          Halb tagasi mõelda, noor mees veel.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1738
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            irwwww. vaatasin leggopokkeris ühte videot ja kutt kirjutas vastase kohta note chatboxi. GG.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #1739
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Krt ma neid turniire koguaeg mängin. :/ Ja siis tekib ka mingi megaeriline pasategemise tunne.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #1740
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                                Olen oma elus olnud päris pikalt teises staadiumis.
                                Halb tagasi mõelda, noor mees veel.
                                Orgaanilised kahjustused ja mitmenädalased joomaperioodid?

                                Comment

                                Working...