Kuulsin raadiost seda uudist. Kole, kole raisk. Pussitatakse surnuks sind lihtsalt....Aga eks see värdjas tabatakse ka ilmselt. Eestis on mõrvade avastamisprotsent mingi 90% ringis.
Kas keegi oskab öelda, kuda politsei nii kiiretsi kahtlusalused leiab?
Tõenäoliselt ju kurikamõrvar natuke möllas hommikul ja läks koju ja hommikul rahulikult tööle
Samamoodi vägistajaga kes töö ära teeb koju läheb ja homme tööle pohmaka peaga:P
Kas keegi oskab öelda, kuidas politsei töö käib?See tundub suht müstika kuda leitakse kahtlusalune üles, kel pole kuriteoregistridki.
PS mitte et ma ise sarikilleriks tahaks hakata, aga lihtsalt huvitav on teada kuidas suht olematust sitaustioonist puzzle kokku pannakse
Comment