*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1711
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas con Vaata postitust
    ma ei ole lasknud(viitsinud), ei usu, et väga vahet on. sellessuhtes ka hea, et vesi kuumutab kiirelt, saab isegi varem valmis kui lihtsalt õliga.

    aga esialgu(esimestel kordadel) pange mingi jupphaaval vett vms, kui nõrga pliidiga kohe mingi 1.5klaasi peale valada vms siis läheb päris kaua aega ennem kui ära aurab.
    Kui pannil on tuline õli ja sinna peale vett viskad võid väga kena tulekahju tekitada ju :)

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #1712
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      kui pann külm siis õli, vesi koos peale:D

      Comment

      • CheekyMullet
        FPP Pro
        • Feb 2010
        • 232

        #1713
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Tilt ja halb vastane keskmisest parema jooksuga on ikka hukatuslik kombinatsioon...prrrr

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #1714
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Olge head ja vaadake minu ostu teema üle ning pange üles. Tänan!

          Comment

          • VisaHing
            mees nagu orkester
            • Dec 2009
            • 6718

            #1715
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            kahju, et TT ainult kord kuus. Võiks iga pühapäev olla nagu ikka need suured turkad on.

            Comment

            • con
              Pokkerihai
              • Jul 2010
              • 1954

              #1716
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              A 6.8-magnitude earthquake rocked Burma on Thursday. Meanwhile, Japan is still struggling to limit the damage inflicted by its March 11 earthquake and...

              Comment

              • Relamz
                Vana Tegija
                • Jan 2010
                • 1467

                #1717
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Boom, väike mindseti challenge. Kuu aega üritan alkoholist täiesti eemal olla.

                Comment

                • bounce
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 865

                  #1718
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  kuidas imeda kaarte nagu pornostaar.
                  Ongame, $0.15/0.30 Hold'em Cash Games, 5 Players
                  Hand Converter by Pokerhand.org

                  Board:
                  cisse13_spi (UTG): $18,54
                  paparoypas (CO): $19,89
                  HERO (Button): $29,55
                  Chevi2403 (SB): $9,30
                  Faden78 (BB): $73,02

                  Dealt to HERO 4 4

                  Pre-flop:
                  cisse13_spi calls $,30, paparoypas calls $,30, HERO calls $,30, Chevi2403 calls $,15, Faden78 checks

                  Flop: ($1,50) 8 4 4 (5 Players)
                  Chevi2403 checks, Faden78 checks, cisse13_spi checks, paparoypas checks, HERO checks

                  Turn: ($1,50) 7 (5 Players)
                  Chevi2403 checks, Faden78 checks, cisse13_spi bets $3,00, (1 folds), HERO calls $3,00, (2 folds)

                  River: ($7,50) 5 (2 Players)
                  cisse13_spi checks, HERO bets $4,00, cisse13_spi raises to $15,24, HERO calls $11,24

                  Results:
                  cisse13_spi Showed 6 2
                  HERO Showed 4 4
                  cisse13_spi wins $37,98

                  osades tubades läheb see vist bad beati alla isegi, kuigi mitte nii madalal limiidil.

                  Comment

                  • Potsataja
                    õilishing
                    • Oct 2008
                    • 5270

                    #1719
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Kanal2@Mart Kuus on ikka tõeline Eesti Robin Hood.

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #1720
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                      Boom, väike mindseti challenge. Kuu aega üritan alkoholist täiesti eemal olla.
                      ma üritan ka aprilli kuu vaikselt veeta. raha läheb ikka ulmeliselt palju, kui iga reede hakata kangutama, sest ega ennem pühapäeva pidama ei saa. ja mu tervis pohmelli suhtes ka eriti vastuvõtlik ning 2 päevased isegi. peale seda prallet saan pm alles teisipäevaks korralikult pokriga tegelema hakata.

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1721
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas qjet Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        +1
                        See on üsna kole. Üritan ise ka, edu!

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #1722
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                          Boom, väike mindseti challenge. Kuu aega üritan alkoholist täiesti eemal olla.
                          Pole hullu midagi! Mul on sama challence hetkel käimas, märtsi kuu siis kaine oldud. Ma tean, et reedel on kerge pidu plaanis ja siis saab võtta, aga ausalt öeldes erilist isu ka pole.

                          Edit: Põhjus, miks selle tegin on qjeti omaga täpselt sama. Ehk siis ma ei osanud enam üks päev juua. Vaja oli alati teine päev otsa keevitada. Ja kolmas.
                          Kuna minu päevakava on veidi teine kui sõpradel, kelle juures Tartus ööbin aeg-ajalt, siis tekkis sageli selline olukord, et mina jõin kella 8ni või veel kauem, sageli lõpetasin pudeli üksi ja ärkasin ikkagi siis kui mingi tramburai pihta hakkas. Ehk siis sain magada 4-5 tundi. Sealt oli vaja edasi hakata panema jne. Lõpuks kaineks saades oli tuumapohmell, keha üli väsinud 2 päeva ning mentaalne meltdown. Kui ärkad laupäeval ja pole pohmakat, siis on tegelt ikka hea tunne küll.
                          Teine põhjus on selles et üritan dieeti pidada ning kolmas põhjus see, et avastasin enda jaoks jõusaali. Dieedi ja trenniga ei sobi alko anyway kokku. Ilmselt võtan aprillis ka korra-kaks ja mitte nädalat, vaid õhtut.
                          Last edited by camu; 28.03.11, 19:09.

                          Comment

                          • hoss23
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 2551

                            #1723
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Tubli poiss Camu. Krt peaks ka sinust õppust võtma. Ja Freakyle olen juba ammu seda soovitanud, aga see vana joller ei taha kuidagi õppust võtta.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #1724
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Peaks ka mindset-testi tegema. Iga päev vähemalt 2h eksamiainete õppimist aprillis. Arvestades seda, et varasema kahe ja poole aasta jooksul pole selliseid päevi eriti esinenud (rääkimata kuudest), tõotab tulla suhteliselt huvitav.

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #1725
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Kell on 22:00 lambist. Kammib ära veits küll see kellakeeramine.

                                Comment

                                Working...