*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • QKulgur
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 484

    #1681
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas hrlohe Vaata postitust
    kuule donkan jah seal vaikselt
    edu teile mõlemale, tahab tulla

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #1682
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      pelmeenidest:

      pmst alguses paned pannile pelmeenid, õli ja klaasi/2 vett, võib kaane ka peale panna mõneks ajaks. tulemus sama mis enne keetes kui mitte isegi parem. vesi aurab paari minutiga ära kui kaan maas.

      keegi ftp kasutajast klubiliige võiks aidata: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ahetamise-nurk

      Comment

      • teerajaja
        Grinder
        • Feb 2009
        • 815

        #1683
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Peab tulema, üritan ennem igat kätt võtta hoo maha. Muidu läeb käest ära :) turnan00b, nagu ma olen :D

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #1684
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas con Vaata postitust
          pelmeenidest:

          pmst alguses paned pannile pelmeenid, õli ja klaasi/2 vett, võib kaane ka peale panna mõneks ajaks. tulemus sama mis enne keetes kui mitte isegi parem. vesi aurab paari minutiga ära kui kaan maas.

          keegi ftp kasutajast klubiliige võiks aidata: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ahetamise-nurk
          enne lased pannil vee keema?

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #1685
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
            enne lased pannil vee keema?
            ma ei ole lasknud(viitsinud), ei usu, et väga vahet on. sellessuhtes ka hea, et vesi kuumutab kiirelt, saab isegi varem valmis kui lihtsalt õliga.

            aga esialgu(esimestel kordadel) pange mingi jupphaaval vett vms, kui nõrga pliidiga kohe mingi 1.5klaasi peale valada vms siis läheb päris kaua aega ennem kui ära aurab.
            Last edited by con; 28.03.11, 02:03.

            Comment

            • kardaanirist
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 3675

              #1686
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              ise olen ka vett lisanud, aga seda lihtsalt siis, kui pelmeenid juba pannil küpsevad. vesi läheb insta keema. väga palju pole vaja panna. mingi 50ml korraga ehk (1/4 tavalisest klaasist umb).

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1687
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Ma kütan nüüd magama ära. A pmst kui ma tagasi tulen, siis pelmeene näha ei taha enam.

                Comment

                • teerajaja
                  Grinder
                  • Feb 2009
                  • 815

                  #1688
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  PokerStars No-Limit Hold'em, 0 Tournament, 17500/35000 Blinds 3500 Ante (8 handed) - PokerStars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                  saw flop | saw showdown

                  BB (t1175167)
                  UTG (t450924)
                  UTG+1 (t701374)
                  Hero (MP1) (t393844)
                  MP2 (t671109)
                  CO (t1005081)
                  Button (t445998)
                  SB (t518801)

                  Hero's M: 4.89

                  Preflop: Hero is MP1 with K, A
                  2 folds, Hero bets t390344 (All-In), 4 folds, BB calls t355344

                  Flop: (t826188) 6, J, 6 (2 players, 1 all-in)

                  Turn: (t826188) 10 (2 players, 1 all-in)

                  River: (t826188) J (2 players, 1 all-in)

                  Total pot: t826188

                  Results:
                  BB had Q, Q (two pair, Queens and Jacks).
                  Hero had K, A (two pair, Jacks and sixes).
                  Outcome: BB won t826188


                  out 60koht, sõitis audi minema

                  Comment

                  • hrlohe
                    Pokkerihai
                    • Mar 2011
                    • 2346

                    #1689
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    ei saa sulle chatis vastata, lükati ban peale, igatahes tänks edu soovimast ja gl!

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #1690
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Haiged inimesed on pokerstarsi moderaatorid ikka küll kohati..
                      Mall-cops.

                      edit: sain ka bani:D

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #1691
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        norm hitt teerajaja :D
                        Ise jälgisin ka su mängu. Kukkusin 201 välja :(
                        400$ aga njah. Enda sitt mäng keeras perse kõik. Ei olnud süüdi ei sitt kaardijooks ega ka mingid bad beatid polnud teemas, vaid lihtaslt enda sitt mäng

                        Comment

                        • hrlohe
                          Pokkerihai
                          • Mar 2011
                          • 2346

                          #1692
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          siin võiks "like"-nupp olla

                          Comment

                          • KristjanLaas
                            Pokkeritark
                            • Oct 2009
                            • 6450

                            #1693
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            lohe muckis eelmine käsi AQ?
                            (130k raise ja 800k shove)

                            Comment

                            • hrlohe
                              Pokkerihai
                              • Mar 2011
                              • 2346

                              #1694
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              AQ jap

                              Comment

                              • hrlohe
                                Pokkerihai
                                • Mar 2011
                                • 2346

                                #1695
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                kristjan kätt nägid ja mis arvad? A10 MP 10bb, oleks võind vist reisida ja shove peale maha visata? moneyjump oli ka 1000$.

                                Comment

                                Working...