Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Ma isiklikult olen pannud vist ainult 2 panust skilli, 10 eek ja 10€ (pea 2a jooksul, mil olen saanud kasinni sisse).
Nt minujaoks pole skillilauad ja slotsid meelelahutus...
Kuna kasinni satun ma enamjaolt vaid siis, kui mängin turniire, siis pauside ajal ajan sealse rahvaga juttu, uurin elu, võtan napsu. Minu jaoks on hoopis see parim meelelahutus
Ma isiklikult olen pannud vist ainult 2 panust skilli, 10 eek ja 10€ (pea 2a jooksul, mil olen saanud kasinni sisse).
Nt minujaoks pole skillilauad ja slotsid meelelahutus...
Kuna kasinni satun ma enamjaolt vaid siis, kui mängin turniire, siis pauside ajal ajan sealse rahvaga juttu, uurin elu, võtan napsu. Minu jaoks on hoopis see parim meelelahutus
TC
Comment