*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #1546
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Ma isiklikult olen pannud vist ainult 2 panust skilli, 10 eek ja 10€ (pea 2a jooksul, mil olen saanud kasinni sisse).
    Nt minujaoks pole skillilauad ja slotsid meelelahutus...

    Kuna kasinni satun ma enamjaolt vaid siis, kui mängin turniire, siis pauside ajal ajan sealse rahvaga juttu, uurin elu, võtan napsu. Minu jaoks on hoopis see parim meelelahutus
    Last edited by hotcocacola; 25.03.11, 22:04.

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #1547
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Betfairi casino boonuse skandaal, panid ülilihtsad tingimused ja siis hakkasid vägisi raha tagasi võtma klientide kontodelt, lol:

      http://forumserver.twoplustwo.com/29...eister-934242/


      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Piinlik on vaadata hordides pokkeri(skilli) mängijaid, kes mitte ühti betti never kuskile kaisinomängudesse ei tee.
      Minu arust on piinlik vaadata neid, kes teevad...

      Mulle anti Olympicuga liitumisel mingi 50-kroonine boonus-žetoon "skillimängude" jaoks, siiamaani vedeleb...

      Seepärast mulle ei meeldigi sellistes kasiino-tüüpi kohtades käia, kuna see "skillimängude" ja automaatide osa tekitab liiga masendava mulje, ei suuda isegi pokkerilaua taga end eriti vabalt tunda. Eelistan käia live-pokkerit mängimas nt Londonis The Internationalis või Nottinghamis Dusk Till Dawn'is.
      Last edited by erplander; 25.03.11, 22:14.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #1548
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas privador Vaata postitust
        kasiino boonushoorindus on juba ammu surnud.
        Loomulikult igasugused saidid, mis teavitavad loovad surma igasugustele promodele.
        Ma ei imestaks kui varsti üldse keegi enam kasiinos käib, kui arvutab oma EVsi skillimänge.
        Minu arust isegi sellega uhkustamine, et ma pole ühtki panust pannud kaisinomängudesse on veidi naljakas ja sellega veel kekutamine jätab suht kergatsi mulje.

        Minu arust kui sa tarbid kasiino meelelahutust võiks ju kasiinole ka midagi tagasi anda.
        NT BJ tunni mängides kaotad EV-na ehk paar eurot. Aga selle asemel istutakse laua kõrval rahakott pungil täis ja antkse uhkelt mõista, et ta KASIINOMÄNGE ei mängi.


        Meelelahutuse nautimine ja puhtal sõltlusel on oluline vahe.


        Aastaid tagasi oli ka kasiinodetst suht poogen(et ma ei maksa neile ühtki senti), kuid nüüd näen asja veidi laiemalt.

        Piinlik on vaadata hordides pokkeri(skilli) mängijaid, kes mitte ühti betti never kuskile kaisinomängudesse ei tee.
        Ok, muidu on koguaeg respekt su otsekohesuse ja teistsuguste vaadete kohta olnud, aga antud postituse kohta ei oska ma peale "wat?" midagi öelda.

        Miks krdi pärast peaks sa kasiinosse suhtuma meelelahutuslikult, kui on teada, et kõikide kasiinomängude eesmärk on jätta "tavainimesele" mulje, et ta võib rikastuda, nagu bingo lotogagi või mille iganes asjaga ja samas on olemas meelelahutused(nagu nt lazertag, zoopark, tsirkus), kus "tavainimene" teab täpselt, mille eest ta raha välja käib.

        Kui ma näen kasiinodes nii noori kui vanu, mehi ja naisi tõmbamas kangi ja vahetamas oma palgast äsjasaadud suuri kupüüre väiksemateks, et nüüd kohe hittida, kuna nii kaua on kaotatud juba, siis mul on kuradima raske seda seostada siira meelelahutusega. Imho saavad kasiinomängud olla meelelahutuseks ainult inimestele, kes ikka täielikult saavad aru, millega tegu on. Aga kui sa nüüd mõtlema hakkad, siis palju neist kangitõmbajatest on niisama purjusepea winningpokerplayerid niisama ballamas ja raha kulutamas ja paljud neist on inimesed, kellel läheb sinna "meelelahutusse" viimane raha.

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #1549
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          see on muidugi kurb, kui inimesed oma palgad sinna topivad ja neid peaks sealt eemale hoidma
          Kuid kindlasti on ka inimesi, kel pole probleem 10keuri nt päevaga "auku" panna ja panna see "kulu" meelelahutuse arvele kui firmad toodavad miljonisi kasumeid


          Kõiki kasiinokliente ei saa vaadata pilguga " küll on alles idikas, mängib kasiinomänge" mingu pokkerisaali!

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #1550
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Siinkohal ma arvan, et sa kas ei keskendunud mu teksti korralikult v6i korjasid sealt v2lja teksti, millele sa ise oskaksid k6ige paremini vastata. Selle jaoks, ekstra sinule tsiteerin sealt oma postitusest:

            palju neist kangitõmbajatest on niisama purjusepea winningpokerplayerid niisama ballamas ja raha kulutamas ja paljud neist on inimesed, kellel läheb sinna "meelelahutusse" viimane raha.

            Selles ongi point, et(ok, mul ei ole mingeid teaduslikke fakte vms) et ma kardan, et nende osakaal, kes loodavad kasiino hitist oma elu muuta on suurem kui nende inimeste osakaal, kes teevad oma panuseid enesele teadvustades, et nende bet läheb puhtalt entertainment value jaoks sinna masinasse.

            Comment

            • rasmer
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1306

              #1551
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas privador Vaata postitust
              Kõiki kasiinokliente ei saa vaadata pilguga " küll on alles idikas, mängib kasiinomänge" mingu pokkerisaali!
              +1
              Mind ajavad pigem närvi need jutud, et kasiinod tuleks ära keelata jms. Kui inimene saab meelelahutust Blackjacki mängimisest ja ta on valmis selle eest maksma, siis on tal sama õigus käia kasiinos kui kinos. Mis loomulikult ei tähenda, et probleemidega ei peaks tegelema. Samamoodi ei peaks joodikute pärast alkot ära keelama.

              EDIT: Mainin lihtsalt ära, et pole kunagi käinud kasiinos midagi mängimas peale pokkeri.
              Last edited by rasmer; 25.03.11, 22:59.

              Comment

              • mikk2468
                Vana Tegija
                • Nov 2009
                • 1039

                #1552
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Mis muidu eesti-urugay konfid olid kihlveokontorites?

                Comment

                • lennuk
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 298

                  #1553
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas mikk2468 Vaata postitust
                  Mis muidu eesti-urugay konfid olid kihlveokontorites?
                  1,55-4,2-6,4 oli vist trios umbes lõuna aeg ,viik/eesti võin ,x eksida.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #1554
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Ehmatasin poolsurnuks ennast just :S.Teen rõdul tobi rahulikult.Täiesti kott pime.Järsku mingi a-sots hakkas liigutama kuskil maja ees vist :/.

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #1555
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Aga a-sots jäi ellu? Arvatavasti passis peale millal tuled ja siis hakkas liigutama...

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #1556
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Ei tea.Pole suitsu isegi sõjaväes nii kiiresti ära kustutanud.1x on aint hullem ehmatus olnud ja see hullem oli 10x hullem.1x ehmatati nii,et ma kokutasin mingi 3a prst seda.
                        Ehmatus nägi ise selline välja,et kunagi väga ammu ammu vaatasin sõbra pool seda filmi "the ring" vms.
                        Elas viiekordses majas ja trepikas tuled ei põlenud.No hakkasin siis trepist alla õhtul minema peale filmi vaatamist ja järsku hakkas see the ringi hääl kostma alt poolt kus keldrid on.Mäletate küll seda rigged häält "vrrriuu".
                        Liikusin siis alla poole ja järsku nurga tagant sõbra õde ehmatas.Ma lendasin insta pikali kükki maha,mitu minutit sõnagi suust ei tulnud ja surma hirm oli vist peal.
                        Peale seda kokutasin mingi 3a järjest k,p,t-d.
                        Selline jutt siis...
                        Last edited by qbj0hn; 26.03.11, 00:46.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1557
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas privador Vaata postitust
                          kasiino boonushoorindus on juba ammu surnud.
                          Loomulikult igasugused saidid, mis teavitavad loovad surma igasugustele promodele.
                          Ma ei imestaks kui varsti üldse keegi enam kasiinos käib, kui arvutab oma EVsi skillimänge.
                          Minu arust isegi sellega uhkustamine, et ma pole ühtki panust pannud kaisinomängudesse on veidi naljakas ja sellega veel kekutamine jätab suht kergatsi mulje.

                          Minu arust kui sa tarbid kasiino meelelahutust võiks ju kasiinole ka midagi tagasi anda.
                          NT BJ tunni mängides kaotad EV-na ehk paar eurot. Aga selle asemel istutakse laua kõrval rahakott pungil täis ja antkse uhkelt mõista, et ta KASIINOMÄNGE ei mängi.


                          Meelelahutuse nautimine ja puhtal sõltlusel on oluline vahe.


                          Aastaid tagasi oli ka kasiinodetst suht poogen(et ma ei maksa neile ühtki senti), kuid nüüd näen asja veidi laiemalt.

                          Piinlik on vaadata hordides pokkeri(skilli) mängijaid, kes mitte ühti betti never kuskile kaisinomängudesse ei tee.

                          Muuseas BJ kaardilugejad ei avaldanud never mingit infot teistele. Sest kui nad avaldaksid lendaks mingi näljane kamp kohale ja kasiino oleks sunnitud reegleid muutma. Miks tal oleks vaja vabatahlikult oma sissetulekuallikale vee peale tõmbama?
                          Ehk need pokkerimängijad on tulnudki kasiinosse pokkerit mängima?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #1558
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            kasiino boonushoorindus on juba ammu surnud.
                            Ei väida vastupidist,aga sa peaksid Allen "Chainsaw" Kessleri welli lugema 2+2-s.

                            Ulme vend lihtsalt.Mehe päev on selline,et otsib pmsti erinevates kasiinodes kampaaniaid jne ja paneb julmalt koid lihtsalt.
                            Pmst sickest boonusehoor ever.
                            Lisaks mees biidib teatud sloti masinaid lol.Väidetavalt on lifetime winner slotti tagudes ja mitmekordne sloti turniiride võitja ka.
                            sick heh...
                            Ei kujuta ettegi milline see sloti turka välja näeb,kellel kõige parem pihkuri käsi on see võidab vist.
                            Last edited by qbj0hn; 26.03.11, 01:06.

                            Comment

                            • Tarmonator
                              Lingiparandaja
                              • Oct 2008
                              • 3274

                              #1559
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              ma pole seda welli kyll kunagi lugenud, aga ma tõsiselt loodan, et see pole yks suur level mida sina oled tõepähe võtnud :D

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1560
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Hah,ei ole.

                                See mees on for real.Mingi jube põhimõtte kindel inimene.Tüüp on suht edukas turniirimängija,aga haigelt kokkuhoidev inimene lihtsalt.
                                Kui kusagil on miskit tasuta või boonused siis on see mees platsis.Kasvõi tasuta lõuna,kuigi ta vbl just võitis 100k$ turnal hetk tagasi.

                                http://forumserver.twoplustwo.com/65...thread-831580/

                                Ma loodan,et ma sul und ära ei rikkunud.See well on must read.Osad asjad on lihtsalt siuksed,et "are you for real?!",kuigi tegelikult mees räägib täiesti tõsiselt.

                                Ma ei tea kas siin foorumis teatakse teda,aga muus maailmas on ta ikka tuntud turniirimängija.Kui ma ei eksi siis selle aasta wsop-il esines ta väga hästi.
                                Last edited by qbj0hn; 26.03.11, 01:07.

                                Comment

                                Working...