Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Nii TTÜ tudengid, soovitan teil natukene tehnikat õppida + matemaatikat. Eile tudengi eurovisioon oli enamvähem FAIL kuubis. Õhtujuhtidest üks suutis ikka normaalselt asja veada, aga see teine dude !!!! Kui sa ei suuda paberilt teksti maha lugeda terve õhtu jooksul, miks sa lähed lavale ? Te proove ei tee enne tähtsat õhtut ?
See pilt iseloomustab õhtut( Vaadake 1 ja 3 koha teise vooru hääli)

TTÜ korraldus kõrvalejätta, oli norm õhtu. Erinev muusika ja lavashow (Y)
Nii TTÜ tudengid, soovitan teil natukene tehnikat õppida + matemaatikat. Eile tudengi eurovisioon oli enamvähem FAIL kuubis. Õhtujuhtidest üks suutis ikka normaalselt asja veada, aga see teine dude !!!! Kui sa ei suuda paberilt teksti maha lugeda terve õhtu jooksul, miks sa lähed lavale ? Te proove ei tee enne tähtsat õhtut ?
See pilt iseloomustab õhtut( Vaadake 1 ja 3 koha teise vooru hääli)

TTÜ korraldus kõrvalejätta, oli norm õhtu. Erinev muusika ja lavashow (Y)
Q
A
J
K
TY
Comment