*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • atsetoon
    Joomas õlut Atsetooniga
    • May 2009
    • 1105

    #1486
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
    Andrew Robl ja mingid teised tüübid ballatsemas.
    Lihtne nimi ka videol "ballers of spring break"


    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Kahju, et Tony G-d polnud.

    Comment

    • overbet
      Pokkerihai
      • Sep 2010
      • 1620

      #1487
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
      mis mängu sort see on piljardis, mis hetkel eurosport 2 pealt k2ib?:O
      Three cushion billiards, tõsine skillimäng, aga jube igav vaadata imo.

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #1488
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        tundus jah mõnus skill game+imelik, et pole millegist sellisest varem kuulnud olnud....

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #1489
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Oskab keegi öelda, millisel saidil saab panustada Eestit Eurovisiooni võitjaks?
          Või äkki keegi tahab foorumis betti vastu võtta :D?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #1490
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            1:10 puhul olen valmis kogu oma sissetuleku mängu panema.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1491
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              imric, sul puudub sissetulek.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #1492
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                LOL. Peokunn linnas peol kuskil alternatiivurgastes ja tuli sõnum: "Arva, kes Tooma-Hendrikul just praegu kätt surus ja uuris, kas ja kus ta homme pidu paneb?". Megakägar.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #1493
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                  Eestikeeles jah veits kohatu.
                  Kui need enamus inglise keelsed räpid eesti keelde tõlgiks või süveneks lüürikasse siis oleks umbes sama pask koos tegelt.
                  Sõnad sõnadeks, aga mind kohutavalt häirivad need eesti keeles isehakanud räppivad tüübid kes sõnade lõppe venitavad. On häid räppareid ka muidugi Eestis, aga inglise keeles seda venitamist pole..
                  .

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #1494
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas camu Vaata postitust
                    Sõnad sõnadeks, aga mind kohutavalt häirivad need eesti keeles isehakanud räppivad tüübid kes sõnade lõppe venitavad. On häid räppareid ka muidugi Eestis, aga inglise keeles seda venitamist pole..
                    .
                    Kus sa nii kindel selles saad olla? Ma just mõnda aega tagasi tõmbasin omale ühe portsu ganja-räppi ja seal venitati nii et vähe pole. DJ Dub Floyd Chronic Illness Vol.1 :D

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #1495
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      LOL. Peokunn linnas peol kuskil alternatiivurgastes ja tuli sõnum: "Arva, kes Tooma-Hendrikul just praegu kätt surus ja uuris, kas ja kus ta homme pidu paneb?". Megakägar.
                      Krahlis raudselt, Toomas regular seal.

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #1496
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        Oskab keegi öelda, millisel saidil saab panustada Eestit Eurovisiooni võitjaks?
                        Või äkki keegi tahab foorumis betti vastu võtta :D?
                        http://www.oddschecker.com/specials/...ovision/winner

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #1497
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          ty

                          lükkasin 30$ eesti alla, koef 6.0.
                          mõnus, soliidne :D
                          mul tunne et tahab tulla :D

                          Comment

                          • rahvavaenlane
                            Klubi Liige
                            • Dec 2009
                            • 3040

                            #1498
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            6.5 oli koef ju, v sain ma millestki valesti aru? eelmine kord kui eesti võitis, oli viimaste hulgas. koef 1-26. sõber lukkas 200 eeki täis peaga, hommikul peale eurovisiooni ärkas üles ja mõtles et wtf, oli seda viimast raha vaja nüüd siis niimoodi ära raisata (ta ise võistlust ei vaadanud :D ) siis kui netist luges, et eesti ära võitis ei jõudnud oma lollust ära kiita :D

                            Comment

                            • kaardimaja
                              FPP Pro
                              • May 2010
                              • 281

                              #1499
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                              6.5 oli koef ju, v sain ma millestki valesti aru? eelmine kord kui eesti võitis, oli viimaste hulgas. koef 1-26. sõber lukkas 200 eeki täis peaga, hommikul peale eurovisiooni ärkas üles ja mõtles et wtf, oli seda viimast raha vaja nüüd siis niimoodi ära raisata (ta ise võistlust ei vaadanud :D ) siis kui netist luges, et eesti ära võitis ei jõudnud oma lollust ära kiita :D
                              peaks mainima(kuigi ei tea asjast palju) et veits kahtlane koef. tollel ajal oligi eurovisioonil mingi 24 osalejat ja eesti oli viimasteel aastatel suht soliidselt esinenud:P

                              Comment

                              • Mäksu
                                FPP Pro
                                • Aug 2009
                                • 238

                                #1500
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas qjet Vaata postitust
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                                Last edited by Mäksu; 25.03.11, 09:58.

                                Comment

                                Working...