*** MÄRTSI OFFTOPIC***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ighlight=pokahAlgselt postitas g00000se Vaata postitustKrt ei suuda kuskilt Ranka tabelit leida. Tahaks ühte algajat õpetama hakata, aga esimese asjana tahaks talle tabelit näidata
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Ei ole mõtet loota, et tõusma hakkab.Algselt postitas emmimees Vaata postitustKeegi teab, kuna USD uuesti tõusma võiks hakata? Praegu paneb aind allamäge..
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
lol, mängisin kunagi kivis peaga netis 1 minuti malet. aega on nii palju, jõuab miljon plaani valmis teha. geniaalne"Money doesn't make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million." <br />Arnold Schwarzenegger
Comment
-
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Miks? Imo viimase 1-2a jooksul pmtl valdav osa ajast euride suhtes 0.7-0.8 vahel kõikunud.Algselt postitas Rigged Vaata postitustEi ole mõtet loota, et tõusma hakkab.
2010 USD-EUR graph:

jaanuaris oli 0.70 ja juunis 0.82€Last edited by fyte; 23.03.11, 13:42.
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
USD suur tõus on küll vähetõenäoline, USA aina trükib dollarit juurde ja inflatsioon kasvab, noo mitte kuskilt ei paista lihtsalt.Algselt postitas fyte Vaata postitustMiks? Imo viimase 1-2a jooksul pmtl valdav osa ajast euride suhtes 0.7-0.8 vahel kõikunud.
2010 USD-EUR graph:

jaanuaris oli 0.70 ja juunis 0.82€
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Aastal 1995 oli ringluses kokku 380 miljardit Ameerika dollarit, millest 2/3 olid väljaspool Ameerika Ühendriike. Aastaks 2005 oli see arv kahekordistunud ehk siis umbes 760 miljardini, millest hinnanguliselt pool kuni 2/3 ei olnud USA-s.
Palju praegu ?
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Algselt postitas Potsataja Vaata postitusthttp://www.tarkinvestor.ee/wiki/index.php/USD
Aastal 1995 oli ringluses kokku 380 miljardit Ameerika dollarit, millest 2/3 olid väljaspool Ameerika Ühendriike. Aastaks 2005 oli see arv kahekordistunud ehk siis umbes 760 miljardini, millest hinnanguliselt pool kuni 2/3 ei olnud USA-s.
Palju praegu ?
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
TrainspottingAlgselt postitas leits Vaata postitustsoovitage mingit narko filmi .. nagu see kus depp mängis .. blow
Comment

Comment