*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #1381
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas fyte Vaata postitust
    1. Seal ikka mõeldud, et täpselt 2 sinist värvi? (C2;6 + C3;4)/C2;10 = 19/45. Peaks olema nii, vb mingi arvutusviga, tegin peast.

    Tõenäosusteooria kohta on seal suht head materjali muidu - http://web.zone.ee/veelmaaallar/sisu...d_tenosus.html
    Usaldan su esimest vastust, endal juhe liiga koos juba, et mõelda.

    Comment

    • kardaanirist
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 3675

      #1382
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas albinar Vaata postitust
      Küsimus.
      Päevikud avatud jälle?! Kui soovin uut teha , ning vana pole siis ei pea sellest kellegile teada andma?
      kui reeglid täidetud, siis vast küll jah. pole kindel, aga tunduks loogiline.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #1383
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas albinar Vaata postitust
        Küsimus.
        Päevikud avatud jälle?! Kui soovin uut teha , ning vana pole siis ei pea sellest kellegile teada andma?
        Reegleid lugesid? Seal kõik kirjas: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...219#post320219

        Comment

        • inward
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 6275

          #1384
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Tore vaadata kohe, kuidas päevikud vaikselt ellu hakkavad ärkama :)

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1385
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Mul üks tõsine küsimus "normaljonks" võitjatele. Kas keegi "kivis" peaga ka mängib? Kuidas tulemused erinevad? Tean paari pokkerimängijatest sõprasid, kes ei hakka ennem grindimagi kui ei ole popsu teinud ning tulemused ei ole neil halvad, otse vastupidi.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #1386
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Heroiiniga on siis extra winnersid ma usun .. kõik pidi ilus olema neil poistel .D

              Comment

              • Dzuu
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 445

                #1387
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                Mul üks tõsine küsimus "normaljonks" võitjatele. Kas keegi "kivis" peaga ka mängib? Kuidas tulemused erinevad? Tean paari pokkerimängijatest sõprasid, kes ei hakka ennem grindimagi kui ei ole popsu teinud ning tulemused ei ole neil halvad, otse vastupidi.
                Üldse ei tule välja, hakkad räigelt üle leveldama, imo :D

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1388
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas Dzuu Vaata postitust
                  Üldse ei tule välja, hakkad räigelt üle leveldama, imo :D
                  Näiteks kui ma miski üks-kaks õlli joon siis kindlasti on mul mäng parem aga õllega on see jama, et tuleb haarata uus/ajab kusele ning kaob see mäng ning kui uut ei haara siis tuleb juba mini-pohmell, mis tekitab sellise masenduse, igavuse või umbes sellise tunde säärase tunde.

                  Aga need kivinäite sõbrad on üpriski suured potheadid ja selliseks küll ei viitsi saada, isegi kui tuleks 2 x suurem pt/bb. See selline teadusliku huvi küsimus, et vahest oleks päris huvitav teha ja samas oleks huvitav teha ka pisike eksperiment. Aga noh kuna on igasugu delfi-debiilikuid siin luuramas siis selliseid eksperimente saaks ainult salaja teha.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1389
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    suitsetada enne sessi on ainult siis mõistlik kui sa oled igapäevasuitsetaja.

                    aga üldiselt on see igatpidi -EV.

                    Comment

                    • 5lehte
                      Jube Noob
                      • Apr 2009
                      • 126

                      #1390
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Eks see ole nii ,et kes teeb kivis peaga oma igapäevaseid toimetusi saab ka mängitud. Enda päevale võib kriipsu peale tõmmata juba kahe mahviga.

                      Comment

                      • WIN
                        FPP Pro
                        • Feb 2010
                        • 275

                        #1391
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        korra proovisin ENAM EI PROOVI.
                        BRM tunne kaob ära ütleme nii.
                        mingi extra gameflow tasand tuleb, pmst nagu dzuu ütles, aga kuna teised nii ei mõtle lauas siis ikka -ev.
                        oleks tore mängida mingi sõpradega 4-5kesi live kus kõik on stõund.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #1392
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas WIN Vaata postitust
                          korra proovisin ENAM EI PROOVI.
                          BRM tunne kaob ära ütleme nii.
                          mingi extra gameflow tasand tuleb, pmst nagu dzuu ütles, aga kuna teised nii ei mõtle lauas siis ikka -ev.
                          oleks tore mängida mingi sõpradega 4-5kesi live kus kõik on stõund.
                          12hands/h

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1393
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Irw olen korra ka lives mänginud niimoodi, et tervel seltskonnal on korralik kuul peas. Mitte emmigi ei saa keegi aru, mis lauas toimub ja iga käsi võtab igaviku aega :D

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #1394
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas inward Vaata postitust
                              Irw olen korra ka lives mänginud niimoodi, et tervel seltskonnal on korralik kuul peas. Mitte emmigi ei saa keegi aru, mis lauas toimub ja iga käsi võtab igaviku aega :D
                              :D hea tekst

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #1395
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Mina sooviksin siinkohal niipalju öelda, et olen happy, et päevikud taaskord avati ja see ranka postitus päeviku ülalpidamise reeglite kohta on imho hästi ja lollikindlalt vormistatud.

                                Comment

                                Working...