kas keegi on amazonist gift-voucheritega ka midagi ostnud ,näiteks need mida starsist saab punnide eest osta ,et ostad nagu ikka ja siis maksmisel sisestad selle voucheri numbri ? kas voucheri eest saab transpordi ka maksta ?
kas keegi on amazonist gift-voucheritega ka midagi ostnud ,näiteks need mida starsist saab punnide eest osta ,et ostad nagu ikka ja siis maksmisel sisestad selle voucheri numbri ? kas voucheri eest saab transpordi ka maksta ?
Jep...
Story on tegelt pikem asjal.... kõik ühe mehe (firma) masinad... algas veoka põlema panemisega siis pandi Hilux siis eelmine kuu lasti 9 ajal õhtul maja ees 2 pauku Passatisse relvast ja nüüd siis pandi suht uus (2007) A8 põlema.... krdi ilus auto oli:/
Comment