Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
ROFLMAO, kanal2st Heeringas Veenuse õlal <------- tra kui haigelt hea :D, ebanormaalne saade:D
algus oli igav, aga keskpaik ja lõpp....rofll
ROFLMAO, kanal2st Heeringas Veenuse õlal <------- tra kui haigelt hea :D, ebanormaalne saade:D
algus oli igav, aga keskpaik ja lõpp....rofll
TC
, J
, 5
Comment