*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #1201
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Pakkusin lihtsalt ühe võimaliku variandi välja, see et ma teadustööd sellest ei tee on selge.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #1202
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
      Ja kui öösel kusele vaja minna, siis äge pange tuld põlema, see rikub une ära. Kui arvate, et pimedas potile pihta ei saa, siis kuske vanni :D
      Selleks tuleb kaevurilambisugune lamp omale õigesse kohta siduda, siis hea täpne sihtimine ja ei käi silmadele ka eriti.

      Comment

      • TaaviK
        FPP Pro
        • Nov 2008
        • 248

        #1203
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Pigem siis kasutada punase pirni/klaasiga taskulampi. See ei riku seda "unetuse" momenti öösel vetsus käies.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #1204
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          via twitter
          "RealKidPoker Daniel Negreanu
          If you want to be a sparring partner @PokerStars today I'll be looking to 4-table 50-100 NLH to practice for Isildur. No min raisers sorry."
          Keegi huvitet? :)

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #1205
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
            Ja kui öösel kusele vaja minna, siis äge pange tuld põlema, see rikub une ära. Kui arvate, et pimedas potile pihta ei saa, siis kuske vanni :D
            HAHAHAH LOL

            Comment

            • KristjanLaas
              Pokkeritark
              • Oct 2009
              • 6450

              #1206
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Peaks vist deep runide ajal sellise asja ära lõpetama üle avg. stackiga, 20/2796 left, rush turbo.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #1207
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                See on kusjuures raske, sest alguses lag stiili pannes on hiljem parajalt tahtejõudu ja keskendumist vaja, et ümber lülituda vähe rahulikuma stiili peale. Puhas vaimne kontroll.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #1208
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Vandalar sa oled nagu Sass juba. Sa ajad nii lolli juttu lihtsalt, et valus on lugeda su teksti. No offence, take it ez. Silence is gold.

                  Comment

                  • minbetmillionaire
                    Õpihimuline Mängur
                    • Jan 2010
                    • 363

                    #1209
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas inward Vaata postitust
                    Vandalar sa oled nagu Sass juba. Sa ajad nii lolli juttu lihtsalt, et valus on lugeda su teksti. No offence, take it ez. Silence is gold.
                    Räägib mees kelle iga teine post on kui mällu ta ennast jõi või joob ja kui lahe see on. Samad sõnad sulle.

                    Comment

                    • jott
                      Jube Noob
                      • Jul 2009
                      • 183

                      #1210
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas raidov Vaata postitust
                      Meie kaitseks võin öelda seda, et need graafikut on vanad. Sten ei ole juba ammu starsis mänginud ja ise ka mitte ja microgamingut kahjuks see graph ei kajasta.

                      Kui näiteks NL50st NL100sse liikuv mängija arvab, et regulaarselt NL1000 biitiv mängija ei ole talle piisavalt hea coach siis see on juba iga ühe enda otsustada :)

                      Pealegi raha me selle eest ju ei võta :)
                      Ei ole teie taseme/saavutustega kursis lihtsalt. Eesmärk polnud ka mitte maha teha, vaid pigem küsida kas need graafikud peavad paika. Sain vastuse, edu

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #1211
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        võtke nüüd rahulikult mehed... chiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiil

                        Comment

                        • lebovend
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2420

                          #1212
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                          Peaks vist deep runide ajal sellise asja ära lõpetama üle avg. stackiga, 20/2796 left, rush turbo.
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Aga AT on hea k2si ju. Ei saagi KK'd ootama j22da, et siis bad beat saada.
                          Btw, kaugel sa selle $5M handhistory postitamisega oled?

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #1213
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                            Räägib mees kelle iga teine post on kui mällu ta ennast jõi või joob ja kui lahe see on. Samad sõnad sulle.
                            1. Iga teine post? Ära nüüd liialda.
                            2. Too post, kus ma väidan, et see on lahe.
                            3. Ma ei tea, kas teil on mingi kevadväsimus või "päevad". Hull vaidlemine ja üksteisele ära panemine käib.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #1214
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              no ime nokut pokker

                              Comment

                              • minbetmillionaire
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 363

                                #1215
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                1. Iga teine post? Ära nüüd liialda.
                                2. Too post, kus ma väidan, et see on lahe.
                                3. Ma ei tea, kas teil on mingi kevadväsimus või "päevad". Hull vaidlemine ja üksteisele ära panemine käib.
                                1. Ok, kolmas.
                                2. Too arstitõend et sul on Vandalari juttu valus lugeda.
                                3. Ise alustasid

                                Comment

                                Working...