Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Esimene asi, mida ma märkasin seal, olid kirjavead tekstis :D
Vaatasin, mis seal koostisosadeks on - kõik peale selle müstilise taime ei oma seost kaalulangetamisega.
see taim on idee poolest anoreksigeenne (on eraldatud taimemahlas sisaldavaid aineid ja neid testitud hiirte/rottide peal), AGA korralike uuringuid selle kohta pole tehtud ja ükski ravimiamet ei ole seda arvele võtnud. Põhimõtteliselt on tänapäeval kaalulangetamiseks kaks viisi: normaalne toitumine ja füüsiline koormus.
aga äriplaan ise on hea - taolistel asjadel on korralik turg tänapäeva ühiskonnas, eriti kui korralikku promo teha :P
Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Vaatasin, mis seal koostisosadeks on - kõik peale selle müstilise taime ei oma seost kaalulangetamisega.
see taim on idee poolest anoreksigeenne (on eraldatud taimemahlas sisaldavaid aineid ja neid testitud hiirte/rottide peal), AGA korralike uuringuid selle kohta pole tehtud ja ükski ravimiamet ei ole seda arvele võtnud. Põhimõtteliselt on tänapäeval kaalulangetamiseks kaks viisi: normaalne toitumine ja füüsiline koormus.
aga äriplaan ise on hea - taolistel asjadel on korralik turg tänapäeva ühiskonnas, eriti kui korralikku promo teha :P
TC
Comment