*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1051
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Ei viitsi.
    Haha, lol. Sry.

    Comment

    • J0kker
      Grinder
      • Feb 2009
      • 865

      #1052
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***



      this is how u workout

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #1053
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        See video tõi ühe anekdoodi meelde:

        a black baby died and went to heaven and god looked at him and said: "you've earned your wings"
        and gave the black baby wings.
        The black baby look up and said, "am i really an angel now"
        and God looked down and said, "HELL NAW, NIGGA, YOU A BAT"!

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1054
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Lmao,thx jeesus :D.väga hea :DD

          Comment

          • levis
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1557

            #1055
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Kas "MTT SNG Grinder" teema on surnud?
            http://foorum.pokkeriprod.com/showth...=juba+v%F5etud
            Pool foorumit pani sinna oma kuupäevad, nüüd on vaikus, midagi postitada ei saa, mis toimub?!

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #1056
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Ma kah uurisin paar päeva tagasi seda teemat. Busto ma arvan.

              Comment

              • levis
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1557

                #1057
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Kui alias on mahoumori ja mäng käib pokerstarsis, siis viimase 6 kuud tulemused: 1.324 mängu +$2.952 ROI 22%, viimati on mängitud 11 veebruar.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Paistab, et mingil põhjusel on lihtsalt projekt pooleli jäänud, et liiga pikalt break-even jooksnud vms. ei tea.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #1058
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  pole hullu, jaanipäevani on aega.

                  Comment

                  • albinar
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2010
                    • 346

                    #1059
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                    roolitäpsus tuleneb rohkem ikka rehvist ehk kui tugeva seguga rehv on + rehvi profiilist
                    Tegelikult oleneb kõigest, nii veljest , rehvist ja muiduki enamus siiski autost.

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #1060
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      ***** paneelmaja boonused raisk. neljapäevast saadik on keegi puurinud. ma ei tea, kas tal tõesti on seal nii palju puurida, või töötus on inimestele pähe hakanud ja teeb niisama seina sisse auke.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1061
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas albinar Vaata postitust
                        Tegelikult oleneb kõigest, nii veljest , rehvist ja muiduki enamus siiski autost.
                        jap

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #1062
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas qjet Vaata postitust
                          ***** paneelmaja boonused raisk. neljapäevast saadik on keegi puurinud. ma ei tea, kas tal tõesti on seal nii palju puurida, või töötus on inimestele pähe hakanud ja teeb niisama seina sisse auke.
                          mul tartus mingi jorss puuris 5 aastat iga nv kell 8-9 hommikul, õnneks enam seal ei ela..

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #1063
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                            mul tartus mingi jorss puuris 5 aastat iga nv kell 8-9 hommikul, õnneks enam seal ei ela..
                            hahaha, teadagi mix ta seal ei ela :D

                            btw, kõik ehitusega kursis olevad inimesed, oskate te öelda, mida saab 5 korruselises paneelmajas 4-5 päeva järjest puurida? (ühes toas/ruumis)
                            Vahel tõesti on tunne, et puuritakse endale vannituppa augulist seina...
                            mul oli ka paar kuud tagasi sama teema, mingi vend puuris 5 päeva :(

                            Comment

                            • Fishito
                              Räme Fish
                              • Mar 2011
                              • 17

                              #1064
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Tegin 5.50 headsup turniiri, algab 15.03 öösel 18:45, kes ees see mees, donk ootab
                              - Open the main poker lobby, then click on the Home Games tab
                              - Click the 'Join a Poker Club' button
                              - Enter my Club ID number: 358847
                              - Enter my Invitation Code: uarentindanger

                              Comment

                              • Ints
                                Vana Tegija
                                • Nov 2010
                                • 1216

                                #1065
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Plet, mul siin kõrval majas lasi terve autokoorma ca 4-5 m puid tuua, nyyd tykeldab juba teist nv järjest mootorsaega :D
                                Ühesõnaga ymberingi enamvhem paneelmajad koik, sellel mingi 2 pere elamu.

                                Comment

                                Working...