*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mikk2468
    Vana Tegija
    • Nov 2009
    • 1039

    #991
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Lihtsalt teadmiseks, et tegin täna mitte-õppe-hu video: http://sadakilo.pokkeriprod.com/2011...-pokkerivideo/
    äge vastane oli!

    Comment

    • Ints
      Vana Tegija
      • Nov 2010
      • 1216

      #992
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Krt , kõik üritavad ruffinile otsa vaadates midagi välja lugeda, see vana on ikka korralik pokerface :d

      Kas näidatakse kõik käed järjest mida mängitakse, või jäetakse vahele ka midagi?

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #993
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas Ints Vaata postitust
        Krt , kõik üritavad ruffinile otsa vaadates midagi välja lugeda, see vana on ikka korralik pokerface :d

        Kas näidatakse kõik käed järjest mida mängitakse, või jäetakse vahele ka midagi?
        olen kindel et jäetakse palju vahele

        Comment

        • ziimukaz
          Grinder
          • Jan 2010
          • 741

          #994
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Kas minu kõrv eksis või kommentaator tõesti ütles Ruffini limbi kohta, et "whale calls with king salmon (K7)" :D

          Comment

          • redddman10
            Grinder
            • Aug 2010
            • 703

            #995
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            hakkasin eile vaatama uut HSP hooaega ja ei suutnud.ilma Gabe Kaplanita ja FTP prodeta entertainment tundub kadunud olevat.

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #996
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              ruffin korraldab piisavalt oma vingete bettidega imo :D

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #997
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                päris lahe http://vimeo.com/3599345

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #998
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  Vot see viimane sunnib mind taaskord endalt küsima - miks inimesed autovelgi hindavad? Nagu wtf? Ma ise hindan head autot ja sõidurõõmu küll. Samamoodi valin hoolega rehve, kuna neist oleneb sõidu juures palju. Aga velg või selle suurus - no ei mõista. Aga ometi on pooltel rontidel all veljed, mille hinnatase jääb samasse suurusjärku ülejäänud autoga. Või kui ma eelmisel reedel kindlustuselt äkkvisiidi sain (tahtsid kontrollida, kas auto on alles, don't ask), siis pidid tingimata talvevelgedele lisaks nägema originaalvelgi.
                  Esiteks, silmale parem vaadata, teiseks piduriketaste jahutus on valukaga parem, 17+ tolliseid plekkvelgi.. krt maitea ks ja kui palju nad on, aga milleks? Kolmandaks.. nt mu autole alla 16'' alla ei lähe kuna pidurid on vähe suuremad, 17'' oli default, 18'' ei tahtnud kuna teeb liiga jäigaks, aga mis tollidesse muidu puutub, siis usu mind kui sul on kõrge profiiliga 15'' või madala profiiliga 17'' all.. röögatu vahe on, ma tunnen isegi väga suurt vahet siis kui suviselt 17'' pealt vahetan talvise 16'' peale... 17'se ja suverehviga on rool ülitäpne ja kõik käib kui raudtee rööbaste peal.. talverehvi ja teise profiiliga on auto kui kiikhobu.. selline süldim ja ujuvam jne.. tõenäoliselt mingi tavalise pereautoga sõites vahet ei ole ja meeldibki selline rahulik pehme kulgemine.. aga veidi teravama/kiirema auto puhul tahaks ikka head pidamist ja täpset rooli... ma ei jõua ära oodata mil saan jälle uuesti suverehvi alla panna..

                  Comment

                  • harryahven
                    Pokkerihai
                    • Dec 2009
                    • 1964

                    #999
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    kui autol on ilus ja sobiv valuvelg all, siis annab ikka tohutult juurde, mingi ferrari või tutikas S-klassi oleks 14" plekkveljega vähe mannetu ikka?! samas see on küll sick kui mingi täis rambele on autost kallimad kroom veljed alla surutud..

                    Comment

                    • ziimukaz
                      Grinder
                      • Jan 2010
                      • 741

                      #1000
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Jaa, ööd võiks ka juba pluss kraadiga olla, et viitsi enam talviseid balloone all hoida autol :S

                      Comment

                      • sm112
                        Grinder
                        • Jun 2009
                        • 776

                        #1001
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Tänan, sellist koduigatsust pole siin olles veel olnudki! Viimane asjana enne Eestist lahkumist kruvisin oma 350Z-le suverehvid alla, et tagasi jõudes saaks kohe sõitma minna..

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #1002
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Tundub, et https://www.paf.com/ töötab täielikult ja eestlastel on võimalik legaalselt Ongame võrgustikus mängida. Samas pole selle kohta ühtegi uudist ega promo ?

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #1003
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            no eks meieni jõuavad ainult PN ja PP promod.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #1004
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                              Tundub, et https://www.paf.com/ töötab täielikult ja eestlastel on võimalik legaalselt Ongame võrgustikus mängida. Samas pole selle kohta ühtegi uudist ega promo ?
                              Ei viitsi otsida kuskilt, see on siis ka litsentsiga jah?

                              Comment

                              • albinar
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2010
                                • 346

                                #1005
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                Esiteks, silmale parem vaadata, teiseks piduriketaste jahutus on valukaga parem, 17+ tolliseid plekkvelgi..
                                ?? Mis juttu sa ajad? Linna vahel sõites ei lähe su pidurid elu sees kuumaks , kui ei sõida seal nagu ringrajal. Sa ei saa mõistuse piirides sõidu stiiliga elu sees pidureid kuumaks. Nii et ei ole vahet kas valuvelg või plekkvelg. Teises osas jutus on sul tekst mingi määral õige , aga see obv ,et talvel auto ei ole nii täpne kui suvel üks kõik mis rehv või velg seal all on. Pidamine lihtsalt pole selline.

                                Comment

                                Working...