*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #856
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Vähemalt nad on ettevaatlikud.

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #857
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas leits Vaata postitust
      Krt ikak ei jäänd, samas ta lasi ca 10k kätt aint maha, need nö minu enda mängitud köäed? mis moodi ma "trackitud" kätest lahti saan, mis sai sisse lastud?
      Imo ranka rääkis sellest ja ütles, et nendest kätest ei saagi enam lahti. Uuri tema käest.

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #858
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Teine variant siis kõik oma FTP käed kokku koguda ja teha uus database, hui teab kui tehtav see on ,.,.

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #859
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Võid lasta ju FT supportil saata omale käed? Starsist nt. saab niimoodi.

          Comment

          • ment52
            Politseidokumendiga kusjuures!
            • Oct 2008
            • 1270

            #860
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            Krt ikak ei jäänd, samas ta lasi ca 10k kätt aint maha, need nö minu enda mängitud köäed? mis moodi ma "trackitud" kätest lahti saan, mis sai sisse lastud?
            options-settings-purge hands- do not delete hands played by leits

            Comment

            • Relamz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1467

              #861
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              lol wat
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • ment52
                Politseidokumendiga kusjuures!
                • Oct 2008
                • 1270

                #862
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                PostgresSQL on kahtlaselt suur (30+GB). Kas see peabki nii kobakas olema ning kas annab andmeid kaotama midagi ette võtta, et see nii palju ruumi ei võtaks?
                data/pg_log kausta võid tühjaks teha. hemi teemas vist kunagi panin kirja ka kuidas logimise üldse lõpetama saab.

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #863
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Naisele väike kink?



                  Pidavat vibrama olenevalt muusikarütmist ;D

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #864
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas ment52 Vaata postitust
                    data/pg_log kausta võid tühjaks teha. hemi teemas vist kunagi panin kirja ka kuidas logimise üldse lõpetama saab.
                    tnx, vaatasin, et endalgi oli 45+Gb, nüüd kohe sodi vähem.

                    Comment

                    • leits
                      Hundinui
                      • Apr 2009
                      • 9562

                      #865
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Tra mul see pg_log min i400KB suur aint, selle kustutamine ei anna prolly emmigi .. kahju on see et hem ei purge neid käsi v2lja .. mis sisse lasin pokerstarsi jaoks nö "trackitud" köed, oskas ainult kustutada minu enda poolt mängituid käsi .. fucked raisk

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #866
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        mul sama mure, mul starsi ja ftp'sse kunagi sai 1mil käsi kumbagi imporditud, tahaks neist lahti saada

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #867
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas minbetmillionaire Vaata postitust
                          lol öelge veel et soomlased ei ole lollid, ema ütles et apteegid on jooditablettidest tühjaks ostetud ja osades poodides oldi isegi inimesi evakueeritud kui teade tuumajaama plahvatusest tuli
                          tsernobõli aeg viisid tuuled kiirguse soome, päris kõrge kiirgustase mõõdeti seal.
                          silm välja sellel kes meenutab vanu aegu, mõlemad silmad välja sellel kes unustab.

                          Comment

                          • albinar
                            Õpihimuline Mängur
                            • Nov 2010
                            • 346

                            #868
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas con Vaata postitust
                            tsernobõli aeg viisid tuuled kiirguse soome, päris kõrge kiirgustase mõõdeti seal.
                            silm välja sellel kes meenutab vanu aegu, mõlemad silmad välja sellel kes unustab.
                            No kiirguse laine võib levida 10 000 km , tugeva tuulega isegi rohkem. Ehk siis venemaa uuralitese nt. jõuaks kiirgus, või hullemal juhul isegi moskva lähedale.

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #869
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              photoshop on fun asi ikka =)
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #870
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas con Vaata postitust
                                tsernobõli aeg viisid tuuled kiirguse soome, päris kõrge kiirgustase mõõdeti seal.
                                silm välja sellel kes meenutab vanu aegu, mõlemad silmad välja sellel kes unustab.
                                Üldiselt oleks minbetmillionaire postitust lugedes soomlastele väike kiirgus pigem kasuks, kui kahjuks

                                Comment

                                Working...