Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Oleks stars siis ma tuleks talle vastu ja maksaks raha välja kui 18 saab.
Samas seoses USA-s pokkeri võimaliku reguleerimisega ei saa Stars seda raha välja maksta.Sest nad ise võitlevad selle vanuse värgiga.Näitaks kohe halvast küljest.
Usun,et ta ei saa midagi siiski.
Oleks stars siis ma tuleks talle vastu ja maksaks raha välja kui 18 saab.
Samas seoses USA-s pokkeri võimaliku reguleerimisega ei saa Stars seda raha välja maksta.Sest nad ise võitlevad selle vanuse värgiga.Näitaks kohe halvast küljest.
Usun,et ta ei saa midagi siiski.
Comment