*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #631
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Oleks stars siis ma tuleks talle vastu ja maksaks raha välja kui 18 saab.

    Samas seoses USA-s pokkeri võimaliku reguleerimisega ei saa Stars seda raha välja maksta.Sest nad ise võitlevad selle vanuse värgiga.Näitaks kohe halvast küljest.
    Usun,et ta ei saa midagi siiski.
    Last edited by qbj0hn; 09.03.11, 16:47.

    Comment

    • I R Baboooon
      FPP Pro
      • Jan 2010
      • 235

      #632
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Nii, kellel vähegi kokkupuuteid raamatutega on, siis võiks öelda kas NL 50 6max BE regularil on mõtet läbi lugeda sellised raamatud, kui mõni ei meeldi siis öelge mille vastu see vahetada.

      Analytical No-Limit Hold 'em
      No Limit Hold 'em: Theory and Practice
      Small Stakes No-Limit Hold'em
      Harrington on Online Cash Games; 6-Max No-Limit Hold 'em

      Olemas on veel ebookid:
      Easy game volume 1&2
      Let there be range
      The poker blueprint(korra läbi loetud)
      NLHE Workbook- exploiting regulars
      Treat you poker like business.

      Nii siis ma tahaks alustada mõne raamatuga, mille saaks füüsilisel kujul ka osta, ehk aidake valida, valikud on esimese 4 raamatu hulgas, avaldage arvamust, mis oleks mõtet ostmata jätta ning mille võiks hoopis selle asemel osta.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #633
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Oleks stars siis ma tuleks talle vastu ja maksaks raha välja kui 18 saab.
        I lol'd

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #634
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Oleks stars siis ma tuleks talle vastu ja maksaks raha välja kui 18 saab.

          Samas seoses USA-s pokkeri võimaliku reguleerimisega ei saa Stars seda raha välja maksta.Sest nad ise võitlevad selle vanuse värgiga.Näitaks kohe halvast küljest.
          Usun,et ta ei saa midagi siiski.
          kui oleksid kohtubnik ning mingi vend lõi teise maha, tuleksid ka vastu ja ei paneks teda vangi?

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #635
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Solid näide.

            Kellegi maha löömine=internetis pokkerimängimine 1 aasta nooremalt kui tegelt tohiksid

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #636
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
              Solid näide.
              lol mis vahet sellel, mis näide see on ... põhimõte on selles et seadus on seadus .. muidu hakataks igal pool "läbi näppude" vaatama .. thats the point imo

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #637
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Saan aru jah sellest.
                Siiski on varem ka siukse kohapealt erandeid tehtud,et konto kinni pandud ja avatud kui inimene 18 saab.Mitte muidugi nii suurte summade ja värkide osas ma usun.
                Life is not fair.
                Paljud pro-d ise tunnistavad,et mängisid alaealisest jne,see ei huvita kedagi.Tavainimese peal võetakse kohe.

                Antud olukorras ei olnud mängijal isegi mingit ebaausat edget teiste üle ja tahetakse ilma jätta rahast.
                Aga kui mingi pro Isildurilt 3-4 milli ebaausal teel ära võidab ei koti see pokkerituba.

                Venitavad neid seaduseid lihtsalt oma kasuks.

                Kui tal tõesti oma nimel oli seal konto siis see PS-i black ka,et ta üldse mängida sai pokkerit seal saidil.

                bs.
                Last edited by qbj0hn; 09.03.11, 17:06.

                Comment

                • minbetmillionaire
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2010
                  • 363

                  #638
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Aga kui ta kaotab 400k ja tuleb välja et ta oli alaealine makstakse talle raha tagasi kuna ta ei tohtinud mängida?

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #639
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Algselt postitas albinar Vaata postitust
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    1.osa oli parem, aga sel pole ka viga. Korraliku joomisisu tekitab see video. Mida kauem kaine, seda rohkem kriibib.

                    Comment

                    • armand0
                      Õpihimuline Mängur
                      • Mar 2010
                      • 358

                      #640
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas inward Vaata postitust
                      1.osa oli parem, aga sel pole ka viga. Korraliku joomisisu tekitab see video. Mida kauem kaine, seda rohkem kriibib.
                      Inward igakord kui sa siia postitad tahad juua või põed pohmakat :)

                      Comment

                      • valustyng
                        Õpihimuline Mängur
                        • Apr 2009
                        • 450

                        #641
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        see 17 aastane pole vist ainus kellel probleemid nendest finalistidest, ühel tüübil veel seal acc blockitud:)

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #642
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          1.osa oli parem, aga sel pole ka viga. Korraliku joomisisu tekitab see video. Mida kauem kaine, seda rohkem kriibib.
                          Võiksid blogiteemat aretada, tahaks lugeda kuidas läheb pokkeris

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #643
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                            Võiksid blogiteemat aretada, tahaks lugeda kuidas läheb pokkeris
                            Ehk kunagi hakkan. Päevikud olid solid, jään nende austajaks. Korralik trollhuumor käis.

                            Comment

                            • Platinum
                              FPP Pro
                              • Jan 2010
                              • 248

                              #644
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Keegi teab mis pidu? kus?
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • lebovend
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2420

                                #645
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Ehk kunagi hakkan. Päevikud olid solid, jään nende austajaks. Korralik trollhuumor käis.

                                Comment

                                Working...