*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • flipmachine
    Pokkerihai
    • Jul 2009
    • 1857

    #616
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Mulle isiklikult meeldis vaadata, kuidas prod metavad, mitte kuidas fishe tuleks lüpsta high stakes.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #617
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      masendavalt halvad(regised) lauad täna/eile FR NL200 @FTP

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #618
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Kellelgi mingit tuttavat pole, kes autorehvidega äritseb?

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #619
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          Kellelgi mingit tuttavat pole, kes autorehvidega äritseb?
          Pakun et Tanel Taal, tal tundus seina peal rippuvat :)

          Comment

          • qjet
            Grinder
            • Apr 2009
            • 806

            #620
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            tõsiselt, mis teil seal FR strateegia foorumis toimub :D? üks foldib kahe regi pre actioni vastu KK, teine teeb posti, kas mängis pre KK õieti ja kolmas snapfoldib seti. miks te üldse pokrit mängite?

            Comment

            • leits
              Hundinui
              • Apr 2009
              • 9562

              #621
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas qjet Vaata postitust
              tõsiselt, mis teil seal FR strateegia foorumis toimub :D? üks foldib kahe regi pre actioni vastu KK, teine teeb posti, kas mängis pre KK õieti ja kolmas snapfoldib seti. miks te üldse pokrit mängite?
              et rakebacki saada?

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #622
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                btw, neid keda huvitab, siis Starsis on 5million anniversary Sunday Millioni replay hetkel algusfaasis, kus arutatakse diili alles. Ise hakkan poole silmaga seda jälgima


                Tourney - Special - Replay: Sunday Million 5th Anniversary Final Table

                Comment

                • qbj0hn
                  Auk on auk. FAKT!
                  • Nov 2008
                  • 7091

                  #623
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Life fail.
                  http://forumserver.twoplustwo.com/29...63/index2.html

                  Sunday millil 500k võitnud kuunda koha omanik on 17a ja ei pruugi seda raha saadagi.
                  Isa tal väidab,et tema mängis,aga väga keeruline värk.Pmst läheb investigationiks obv.Pmst turna kestis esmaspäevani.Isa oli tööl sel ajal siis on ilmselge,et see vend ei saa seda raha :/.Ja seda suht lihtne tõestada vast.
                  Juhul kui on nii siis 10nda koha saanud vend kes 27k$ võitis saab natukene rikkamaks...

                  Hetkel on ka arusaamatu kas konto oli isa nimele tehtud või poisi enda nimele.Kui on poisi nimel siis starsi enda kepp,et laskis konto teha.Pmst 17a ei saa ju päris raha kontot omada.

                  Ametlik jutt sellest: http://www.mpcpoker.com/who-won-the-...father-or-son/
                  Epic failure.
                  Last edited by qbj0hn; 09.03.11, 15:37.

                  Comment

                  • albinar
                    Õpihimuline Mängur
                    • Nov 2010
                    • 346

                    #624
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***



                    LOL

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #625
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Hahha,krt kvaliteet huumor :D
                      i can be you're hero baby oli lagi:D:D

                      Comment

                      • albinar
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2010
                        • 346

                        #626
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                        Hahha,krt kvaliteet huumor :D
                        i can be you're hero baby oli lagi:D:D
                        eks ta ole jah:D , yep see oli tõesti lagi.

                        Comment

                        • albinar
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2010
                          • 346

                          #627
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                          Life fail.
                          http://forumserver.twoplustwo.com/29...63/index2.html

                          Sunday millil 500k võitnud kuunda koha omanik on 17a ja ei pruugi seda raha saadagi.
                          Isa tal väidab,et tema mängis,aga väga keeruline värk.Pmst läheb investigationiks obv.Pmst turna kestis esmaspäevani.Isa oli tööl sel ajal siis on ilmselge,et see vend ei saa seda raha :/.Ja seda suht lihtne tõestada vast.
                          Juhul kui on nii siis 10nda koha saanud vend kes 27k$ võitis saab natukene rikkamaks...

                          Hetkel on ka arusaamatu kas konto oli isa nimele tehtud või poisi enda nimele.Kui on poisi nimel siis starsi enda kepp,et laskis konto teha.Pmst 17a ei saa ju päris raha kontot omada.

                          Ametlik jutt sellest: http://www.mpcpoker.com/who-won-the-...father-or-son/
                          Epic failure.
                          Seal ametlikul lehel update, ja kirjas et vend oli reganud ,et siis pani vanuseks 19 , kuigi tegelt 17

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #628
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Siis on per*evõtt ja mu**inga vaatevinklisse.

                            gg 2$ and a dream.

                            Comment

                            • Fabulous
                              Pokkerihai
                              • Jan 2010
                              • 2674

                              #629
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Tean olukordi, kus Stars on isegi 40$ pärast nusserdama hakanud ja raha ära võtnud. 500K'st rääkimata.
                              Samas reaalselt sai poiss kahju ainult 2$(+ tegelikult ka ülejäänud bankroll, aga toda nagunii eriti polnud)

                              Comment

                              • armand0
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 358

                                #630
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Life fail.
                                http://forumserver.twoplustwo.com/29...63/index2.html

                                Sunday millil 500k võitnud kuunda koha omanik on 17a ja ei pruugi seda raha saadagi.
                                Isa tal väidab,et tema mängis,aga väga keeruline värk.Pmst läheb investigationiks obv.Pmst turna kestis esmaspäevani.Isa oli tööl sel ajal siis on ilmselge,et see vend ei saa seda raha :/.Ja seda suht lihtne tõestada vast.
                                Juhul kui on nii siis 10nda koha saanud vend kes 27k$ võitis saab natukene rikkamaks...

                                Hetkel on ka arusaamatu kas konto oli isa nimele tehtud või poisi enda nimele.Kui on poisi nimel siis starsi enda kepp,et laskis konto teha.Pmst 17a ei saa ju päris raha kontot omada.

                                Ametlik jutt sellest: http://www.mpcpoker.com/who-won-the-...father-or-son/
                                Epic failure.
                                sick !

                                Ma arvan ,et tüüp ostis juba paela ära.

                                Comment

                                Working...