*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #601
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    kurbsus, daily 90k oleks ilmselt midagi deep runi taolist tulnud, aga flopil sai flushdraw mu AA vgastu rahad sisse ja pidas:(

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #602
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Selle kuu winner.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #603
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Selle kuu fail
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #604
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Ausalt ma ei promo mitte midagi ega mitte kedagi aga Ipokeris kohtasin jällegi sellist fishi, mida ma ei ole mitte kunagi, mitte kusagil kohanud! 0% tõstab buttonilt aga alati limbib, 100% callib OOP ja MITTE KUNAGI EI FOLDI OOP CBETILE! Vahet ei ole, mis käsi, vahet ei ole - turni peab ta ikka ära vaatama ja kui ükskõik millele pihta saab - kasvõi 23-ega AKQ2 laual kahele siis ei foldi!

          Ma mõtlesin täna: WTF? Ma olen tagasi 2006 w?

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #605
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Selle pean ka panema, et Priitu motiveerida: http://sadakilo.pokkeriprod.com/2011.../eipatrick-ei/

            Comment

            • vennike
              Pokkerihai
              • Mar 2009
              • 1958

              #606
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Millal sa oo rb detailid avaldad? Pm pls

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #607
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas vennike Vaata postitust
                Millal sa oo rb detailid avaldad? Pm pls
                Saatsin sulle PM-i.

                Aga üldiselt väsinud andmast daatumeid, millest ma ei suuda kinni pidada. Mustand on mul valmis ja pean selle veel ülekäima - laused korda jne. ning ma ei taha ühtegi infot praegu avalikustada, sest sellele koheselt järgnevad igasugu muud küsimused läbi PM-ide, millele vastamine võtab rohkem aega kui korraliku teema tegemine ning seal vastamine.

                Comment

                • vennike
                  Pokkerihai
                  • Mar 2009
                  • 1958

                  #608
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  lol ma juurdlen siin juba viimased nädalad, et kuidas on võimalik NII jõhkralt alla EV joosta, hetk tagasi kargas pähe, et bossis ei näe ju teiste käsi kui nad muckivad, seega polegi üldse võimalik seal võrgus üle EV joosta ? Näed ainult siis kui kaotad või teised esimesena näitavad. Or am i just plain stupid?

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #609
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Kas kusagil foorumis on eraldi teema, kus saab teada anda, kui keegi teeb sessi ja on nõus oma mängu sheerima huvilistele ?

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #610
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                      Kas kusagil foorumis on eraldi teema, kus saab teada anda, kui keegi teeb sessi ja on nõus oma mängu sheerima huvilistele ?
                      Vist mitte, aga imo see poleks üldse paha mõte.

                      Comment

                      • kardaanirist
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 3675

                        #611
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        väga hea mõte oleks indeed. mõned korrad on keegi siin offtopicutes teada andnud, et teeb sessi, aga võiks kohe täitsa eraldi teema kuskil paremas alafoorumis olla küll.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #612
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Ausalt ma ei promo mitte midagi ega mitte kedagi aga Ipokeris kohtasin jällegi sellist fishi, mida ma ei ole mitte kunagi, mitte kusagil kohanud! 0% tõstab buttonilt aga alati limbib, 100% callib OOP ja MITTE KUNAGI EI FOLDI OOP CBETILE! Vahet ei ole, mis käsi, vahet ei ole - turni peab ta ikka ära vaatama ja kui ükskõik millele pihta saab - kasvõi 23-ega AKQ2 laual kahele siis ei foldi!

                          Ma mõtlesin täna: WTF? Ma olen tagasi 2006 w?
                          kas sa tõesti ei ole näinud fishe kes callivad any2 AI või siis lükkavad ise any2 AI?

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #613
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***



                            Päris tagasihoidlik jooks peab olema,et 4k$ pöörata nelja päevaga kaheks megaks.


                            Tsiteerin:

                            XWINK" on arvatavasti sama mängija, kes näitas kaks aastat tagasi "XBLINK" nime all Ultimatebet pokkeritoas peadpööritavat mängu, kui kasvatas toona kõigest 11 dollarist miljon dollarit.


                            =/ fml

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #614
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Üks kommentaar oli ka pandud lol, tsiteerin:

                              axel, 09.03.2011 13:31
                              Tegemist seega puhtakujulise hasartmänguga!!!

                              Comment

                              • vennike
                                Pokkerihai
                                • Mar 2009
                                • 1958

                                #615
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                mai tea misasja te siin ajate, aga minu arvates actionist HSP s7-s nüüd küll puudu ei ole. ja kommentaator on etem kui ms. Säärits lol

                                Comment

                                Working...