Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
imo üldiselt kliendil tekib tunne et mida rohkem nuppe/tulukesi/jms rõvedust seda parem soft.
aga peaaegu alati on olemas ka "normaalsem" verisoon sellest samast programmist.
võrdle näiteks MS messengeri ja trillianit :) kui palju on üleliigset vilkumist/nuppe minu postitatud screen shotil?
Algselt postitas Vandalar
Vaata postitust
aga peaaegu alati on olemas ka "normaalsem" verisoon sellest samast programmist.
võrdle näiteks MS messengeri ja trillianit :) kui palju on üleliigset vilkumist/nuppe minu postitatud screen shotil?

TC
Comment