*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #586
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    16 cash

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #587
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas albinar Vaata postitust
      Aga palju saab FT laudu korraga ette võta?
      16

      Comment

      • Gettofish
        FPP Pro
        • Nov 2009
        • 259

        #588
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Haha!
        La mano que se presenció en el programa del sábado fue un momento, en palabras de Juanma Pastor, "inédito en la historia del poker".

        2.20 ja edasi.

        Comment

        • albinar
          Õpihimuline Mängur
          • Nov 2010
          • 346

          #589
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
          16 cash
          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
          16
          Tänud!

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #590
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
            Haha!
            La mano que se presenció en el programa del sábado fue un momento, en palabras de Juanma Pastor, "inédito en la historia del poker".

            2.20 ja edasi.
            wtf, tahtis jorsi välja bluffida v??

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #591
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas inward Vaata postitust
              Mul on viimane päev DTB account. Peab videod ära tõmbama. Keegi oskab soovitada coache sealt, kes small stakes 6maxi videosi teinud ? Peale leatherassi, obv need on kõik tõmmatud.
              Mulle meeldivad Stoshi videod, jube hästi seletab. Ega sa ei oska öelda, milline on Milwaukee2 viimane video, äkki mõne uue teinud seal viiamsel ajal?

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #592
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                Mulle meeldivad Stoshi videod, jube hästi seletab. Ega sa ei oska öelda, milline on Milwaukee2 viimane video, äkki mõne uue teinud seal viiamsel ajal?
                Tänud. Milwaukee2 nö uusim video jul22 2010. See aasta pole veel ühtegi temalt. Osadel juba 2011 videod ka olemas.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #593
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  Tänud. Milwaukee2 nö uusim video jul22 2010. See aasta pole veel ühtegi temalt. Osadel juba 2011 videod ka olemas.
                  Tänud, on laiskvorst :)

                  Comment

                  • udikaz
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1946

                    #594
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Barca ja Arsenali vahel on ülikõva mäng(Y) arsenal jäi kümnekesi..seis 1:1 viib veel arsenali edasi, aga barca domineerib haigelt..

                    E: 2:1 Barcale. No lihtsalt nii ilusat söödumängu mängib Barca. sick vaadata kohe
                    Last edited by udikaz; 08.03.11, 21:19.

                    Comment

                    • Cash87
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1402

                      #595
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas Gettofish Vaata postitust
                      Haha!
                      La mano que se presenció en el programa del sábado fue un momento, en palabras de Juanma Pastor, "inédito en la historia del poker".

                      2.20 ja edasi.
                      See on lihtsalt haige :D Täielikult pokkeri teoreemi vastane mäng ju :D

                      Comment

                      • udikaz
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 1946

                        #596
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Kas keegi android 2.1 süsteemis dns-i oskab muuta? et saaks fulltildi mobilepokkerit proovida

                        Comment

                        • kardaanirist
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 3675

                          #597
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          MUHAHAHHAHHAAA... sain lõpuks oma HTC Desire Androidile variandi, kuidas saab DNSi ära muuta, sisuliselt kirjutasin ülilihtsa scripti, mille käivitan root õigustes peale netiühenduse loomist ja ongi google DNS sätitud, FTP moblaklient läks igatahes käima ja fulltildi kodukale pääseb ka ligi, proovisin sama asja ka wifiga, script toimib nii gprsi kui wifi jaoks, 3G'd pole katsetanud.
                          ei tea, kas teil samad süsteemid vms.

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #598
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                            Barca ja Arsenali vahel on ülikõva mäng(Y) arsenal jäi kümnekesi..seis 1:1 viib veel arsenali edasi, aga barca domineerib haigelt..

                            E: 2:1 Barcale. No lihtsalt nii ilusat söödumängu mängib Barca. sick vaadata kohe
                            Meil nüüd omaette teema, kus vutielamusi spammida :)

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #599
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Prosasid ei avalikusta veel aga konkureerib enamuste pokkeritubadega. Lisaks on alati võimalik saada kõrgem diil, kui oled kõva mängija. PTR trackib. Kirjuta PTR-i ESTPatrick ja saad teada.

                              Hetkel kirjutan või õigemini sain juba põhja valmis tutvustusele ning võin öelda ka suuremad plussid ja miinused. See tõenäoliselt oleneb inimesest, et mida ta ootab siis panen siia suurema listi kui vaja:
                              Miinused:
                              a) pärast stacki kaotust millegi pärast kukub maha auto post blind (võib olla ka mu enda settingutes viga)
                              b) puudub timebank küll aga on aegam itte turbo laudades otsuse vastuvõtmiseks ca. 30 sekundit
                              c) blaindi postitamiseks on aega kõigest 10 sekundit ja tiles mitu korda suutsin maha magada blaindi postituse ning pidin ootame uuesti orbiti
                              d) notede tegemisel vahest pean tegema miski 10 klikki, et notebox avaneks
                              e) märkmetel on tähtede limiit piiratud. See tähendab, et saab teha miski 5-7 realisi märkmeid.
                              f) contributed rake (sama, mis FTP-s, et pead ise raha panka panema, et raket saada, foldimise eest raket ei saa)
                              g) raket ei arvestata ennem maha kui võitja teada. Teadagi see kiirendab rake capi saabumist aga samas halbade mängijatelt saad paremini raha kätte. Kui Starsis $60 poti asemel on $57 siis betid näiteks $40-42, mis suht standard. Kui aga Olys on pot $60 (rake ei lähe maha) siis saad lisa dollareid vbetiga.
                              h) hu-s nagu enamustes võrkudes rakebacap on $1, 50 sendi asemel

                              Plussid:
                              a) cascade/tile
                              b) cascade-s mängides on nagu stars: laud ei karga ette
                              c) auto-top up, mis töötab.
                              d) erineva currencyga lauad - dollar, nael, euro
                              e) 50BB lauad
                              f) mängijate tase on lolbad! täiesti tohmanid. Keegi 4betile ei foldi, küll aga folditakse räigelt 3betile, sitaks palju 3betitakse ja squeezetakse. Suurte kaartidega on alati mõtekas coldcallidaj a lasta tagant squeezeda. Bluffitakse sittakanti. Väikestes pottides umbes nii, et check-raisetakse või raisetaga flopi cbeti ja teised tänavad check-folditakse, surutes pottides (3betted potid), et enamasti tuleb 2 barrelit! Väga hea viis lastan eil üles end puua! Riveritel, kus ilmselge vbet koht checkitakse ette või järgi, check-callitakse vulnerbalte nutsidega, et kliente saada jne. Enamus regularid on break-even või kaotajad, mõni üksik hea ja needki teevad väga kahtlast mängu ja tõen'äoliselt nende headus tulenebe sellest, et teised on nii halvad.
                              g) laudade valik 6maxis on väga heak uni 10/20-eni välja
                              h) OO sisesed promod on reeglina väga head ja suure overlayga ning väga lihtne kõrgeid kohti saada
                              i) eestlasi laudades vähe :)
                              j) cashoudid kiired. panga omad 1-2 päeva, netelleri oma sain 24h kätte.

                              Tõenäoliselt veel plussej a miinuseid, mis hetkel ei tule meelde.
                              Kas HU-s rake cap kõrgem kui $1 ei ole? On selline asi kuskilt meelde jäänud, kõrgemal vähemalt... Võib-olla ajan mõne teise toaga segamini.

                              Ja miinus - puudub Security Token. Aga soft mulle meeldib, minu arust peale Starsi ja Tildi on Olympicu ja Party softid parimad.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #600
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...