*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #556
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Muidugi on tore kui programmide loojad üritavad oma programmid võimalikult mitmekesiseks teha igasuguste funktsioonide poolest ja tore kui ei pea ühe asja tegemiseks mitut erinevat programmi kombineerima. Aga... Need chat kliendid jms. on ikka jube keeruliseks imo aetud, no kurat, ja ma ei ole mitte arvutivõõras inimene ega midagi. Ma peaks sellesse chatkliendi maailma ühendatud olema nagu matrixis, et kasvõi pooltel nendel funktsioonidel kasvõi mingisugunegi mõte tekiks. Väga haige ikka. Ma ei räägi trillianist vaid lihtsalt üha rohkem ja rohkem jääb silma see, et infot on lihtsalt mõtetult palju. Kindlasti olete lugenud mõnda sci-fi raamatut kus kujutatakse tuleviku arvuteid kui mingeid inimesega suhtlevaid masinaid kes teevad elu lihtsamaks, või filmidest kus kujutatakse kuidas tuleviku arvuti lihtsalt annab sulle vastused mida vaja- kõik on nii lihtne... Tegelikkus on "natuke" karmim :D
    imo üldiselt kliendil tekib tunne et mida rohkem nuppe/tulukesi/jms rõvedust seda parem soft.
    aga peaaegu alati on olemas ka "normaalsem" verisoon sellest samast programmist.
    võrdle näiteks MS messengeri ja trillianit :) kui palju on üleliigset vilkumist/nuppe minu postitatud screen shotil?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #557
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      MUHAHAHHAHHAAA... sain lõpuks oma HTC Desire Androidile variandi, kuidas saab DNSi ära muuta, sisuliselt kirjutasin ülilihtsa scripti, mille käivitan root õigustes peale netiühenduse loomist ja ongi google DNS sätitud, FTP moblaklient läks igatahes käima ja fulltildi kodukale pääseb ka ligi, proovisin sama asja ka wifiga, script toimib nii gprsi kui wifi jaoks, 3G'd pole katsetanud.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #558
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        anna teada kuidas rushi mängida on.
        ja mitu kätt tunnis tuleb.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #559
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Ja see pluss kaalub kõik ülejäänud üles :)

          Ja b) on MSN-is ka.
          MSN-i oma on selline, et läheb ja ei lähe ka. Üsna tihti viskab "delivery" hoiatust ja siis oledki kahevahel, et kas jõudis kohale v mitte.

          Algselt postitas Codecci Vaata postitust
          Ma Skype sitaks vähe kasutanud ja mul ühe teatud isikuga suheldes buggis korduvalt rämedalt, tekstid jõudsid alles mitu tundi hiljem kohale jne.

          Mul oleks savi kui MSN-ilt Skypele üle kolitaks, aga senikaua kui seda ei tehta on see ebaoluline milline programm tehniliselt parem on.
          Ma tõesti ei tea kellega kõige rohkem suhtled, ma ise pokkerimängijatega enamasti ja enamustel on skype olemas ning pidevalt online.

          Comment

          • I R Baboooon
            FPP Pro
            • Jan 2010
            • 235

            #560
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Kust oleks kõige odavam osta järgnevaid raamatuid(soovitatavalt kõik koos):
            Small Stakes No-Limit Hold'em(Ed Miller)
            Harrington on Online Cash Games; 6-Max No-Limit Hold 'em (Dan Harrington)
            Easy game volume 1&2(Balugawhale)

            Vaatasin Amazonist, aga ei leia sealt kumbagi Easy Game raamatut.
            Ning lugesin ka 2+2st ühte artiklit kus ei soovitatud seda Dan Harringtoni raamatut mängijatele, kes biidivad NL 25+, et vb tuleks see millegi teise vastu vahetada(Olen NL 50 BE, 20k sample), soovitage midagi teist selle asemel siis, kui arvate, et sellest kasu poleks.
            Last edited by I R Baboooon; 08.03.11, 13:40.

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #561
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #562
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                lootsin midagi naljakamat, algus oli lubav ..- :D

                Comment

                • Vandalar
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3577

                  #563
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Weak-tight mängija igapäevane elu.

                  Comment

                  • Platinum
                    FPP Pro
                    • Jan 2010
                    • 248

                    #564
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    GROSS!

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #565
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Sain eile kinnituse, et PokkeriProd.com kasutajad hakkavad saama ilma lisatingimusteta tingliku rakebacki, mis ületab OO default protsendi. Hetkel lisainfo jaoks PM ja hakkan vaikselt OO teemat trükkima ning kellel on seal konto olemas aga rakebacki netu siis on võimalus saada ka see külge liita.

                      Comment

                      • hotcocacola
                        HTCCACLA
                        • Oct 2008
                        • 14473

                        #566
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        super!

                        Comment

                        • harryahven
                          Pokkerihai
                          • Dec 2009
                          • 1964

                          #567
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          mitu prosa ja ptr trackib seda v

                          Comment

                          • nomerlot
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 2233

                            #568
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                            mitu prosa ja ptr trackib seda v
                            vähemalt kirjade järgi träkib PTR iPokerit küll

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #569
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas harryahven Vaata postitust
                              mitu prosa ja ptr trackib seda v
                              Prosasid ei avalikusta veel aga konkureerib enamuste pokkeritubadega. Lisaks on alati võimalik saada kõrgem diil, kui oled kõva mängija. PTR trackib. Kirjuta PTR-i ESTPatrick ja saad teada.

                              Hetkel kirjutan või õigemini sain juba põhja valmis tutvustusele ning võin öelda ka suuremad plussid ja miinused. See tõenäoliselt oleneb inimesest, et mida ta ootab siis panen siia suurema listi kui vaja:
                              Miinused:
                              a) pärast stacki kaotust millegi pärast kukub maha auto post blind (võib olla ka mu enda settingutes viga)
                              b) puudub timebank küll aga on aegam itte turbo laudades otsuse vastuvõtmiseks ca. 30 sekundit
                              c) blaindi postitamiseks on aega kõigest 10 sekundit ja tiles mitu korda suutsin maha magada blaindi postituse ning pidin ootame uuesti orbiti
                              d) notede tegemisel vahest pean tegema miski 10 klikki, et notebox avaneks
                              e) märkmetel on tähtede limiit piiratud. See tähendab, et saab teha miski 5-7 realisi märkmeid.
                              f) contributed rake (sama, mis FTP-s, et pead ise raha panka panema, et raket saada, foldimise eest raket ei saa)
                              g) raket ei arvestata ennem maha kui võitja teada. Teadagi see kiirendab rake capi saabumist aga samas halbade mängijatelt saad paremini raha kätte. Kui Starsis $60 poti asemel on $57 siis betid näiteks $40-42, mis suht standard. Kui aga Olys on pot $60 (rake ei lähe maha) siis saad lisa dollareid vbetiga.
                              h) hu-s nagu enamustes võrkudes rakebacap on $1, 50 sendi asemel

                              Plussid:
                              a) cascade/tile
                              b) cascade-s mängides on nagu stars: laud ei karga ette
                              c) auto-top up, mis töötab.
                              d) erineva currencyga lauad - dollar, nael, euro
                              e) 50BB lauad
                              f) mängijate tase on lolbad! täiesti tohmanid. Keegi 4betile ei foldi, küll aga folditakse räigelt 3betile, sitaks palju 3betitakse ja squeezetakse. Suurte kaartidega on alati mõtekas coldcallidaj a lasta tagant squeezeda. Bluffitakse sittakanti. Väikestes pottides umbes nii, et check-raisetakse või raisetaga flopi cbeti ja teised tänavad check-folditakse, surutes pottides (3betted potid), et enamasti tuleb 2 barrelit! Väga hea viis lastan eil üles end puua! Riveritel, kus ilmselge vbet koht checkitakse ette või järgi, check-callitakse vulnerbalte nutsidega, et kliente saada jne. Enamus regularid on break-even või kaotajad, mõni üksik hea ja needki teevad väga kahtlast mängu ja tõen'äoliselt nende headus tulenebe sellest, et teised on nii halvad.
                              g) laudade valik 6maxis on väga heak uni 10/20-eni välja
                              h) OO sisesed promod on reeglina väga head ja suure overlayga ning väga lihtne kõrgeid kohti saada
                              i) eestlasi laudades vähe :)
                              j) cashoudid kiired. panga omad 1-2 päeva, netelleri oma sain 24h kätte.

                              Tõenäoliselt veel plussej a miinuseid, mis hetkel ei tule meelde.

                              Comment

                              • con
                                Pokkerihai
                                • Jul 2010
                                • 1954

                                #570
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                postita BTN pealt. keegi tegi kuskil arvutuse arvestades positsiooni EVsi jne, et BTN pealt postitamine on longrun suht 1:1. ma juba päris pikalt postitanud ja tihti saab kohe tagasi varastada.


                                /kui keegi teab mingit uuemat arvutuskäiku siis öelge, vb olen lihtsalt raha põletanud.

                                Comment

                                Working...