Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
kuidas vene keeles ilusat naistepäeva on? s ženshin den??? google tõlgib Женская красотa aga ta on mulle juba niipalju valetanud et igaks juhuks küsin.
kuidas vene keeles ilusat naistepäeva on? s ženshin den??? google tõlgib Женская красотa aga ta on mulle juba niipalju valetanud et igaks juhuks küsin.
, 8
, 3
Comment