Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Mida fakki sa ajad.Pole kordagi nii öelnud,et tema ütles nii lol.
Ja ta pole öelnud,et estonian friends suck.Aint 1x oli kui paar venda nussisid ajusid ja ta ise tahtis,et ma postitaks.
Kui ma olen öelnud mõnikord siis ma olen pigem öelnud,et mind on nii õpetatud ntx vms.Kas see ei ole pokkeri foorumis kohane kus arutatakse strateegiat?
Ega ma seda infot omalt persest välja ei ime,kui õppida mängima siis ikka suheldakse ka inimestega ja öeldakse mida keegi arvab kuidas õieti teha/kuulnud on kui see on mingis antud teemas abiks.
Ma out.Targemadki teha kui mõttetult vaielda.
Mida fakki sa ajad.Pole kordagi nii öelnud,et tema ütles nii lol.
Ja ta pole öelnud,et estonian friends suck.Aint 1x oli kui paar venda nussisid ajusid ja ta ise tahtis,et ma postitaks.
Kui ma olen öelnud mõnikord siis ma olen pigem öelnud,et mind on nii õpetatud ntx vms.Kas see ei ole pokkeri foorumis kohane kus arutatakse strateegiat?
Ega ma seda infot omalt persest välja ei ime,kui õppida mängima siis ikka suheldakse ka inimestega ja öeldakse mida keegi arvab kuidas õieti teha/kuulnud on kui see on mingis antud teemas abiks.
Ma out.Targemadki teha kui mõttetult vaielda.
Comment