*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • fyte
    Pokkerihai
    • Jun 2010
    • 3378

    #421
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Tänud, 12 euri on küll eriti kuldne pakkumine :D.

    Comment

    • qbj0hn
      Auk on auk. FAKT!
      • Nov 2008
      • 7091

      #422
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Leidsin just HU-s maailma nitima vastase.
      Mees ei blufi kunagi pmst,super easy riidida
      Annab alla c-bettidele koguaeg ja callib ainult käega
      J58 boardil floppas JJ.Ja pani kaks tänavat järjest bet pot.(standard liin monsteriga)
      772K boardil ei reraisenud mind AKga (pre ka mitte)river 2 ja callis mu beti lihtsalt maha.
      7J29J boardil checkis AJ-iga järele (pre ei tõstnud)

      Pole lihtsama vastasega kunagi mänginud veel.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #423
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
        Leidsin just HU-s maailma nitima vastase.
        Mees ei blufi kunagi pmst,super easy riidida
        Annab alla c-bettidele koguaeg ja callib ainult käega
        J58 boardil floppas JJ.Ja pani kaks tänavat järjest bet pot.(standard liin monsteriga)
        772K boardil ei reraisenud mind AKga (pre ka mitte)river 2 ja callis mu beti lihtsalt maha.
        7J29J boardil checkis AJ-iga järele (pre ei tõstnud)

        Pole lihtsama vastasega kunagi mänginud veel.
        Eks fishide vastu toimib ka selline taktika, kuid obv jääb lademetes raha lauda niimoodi mängides.

        Comment

        • Spewmonkey
          Seina Augustaja
          • Oct 2008
          • 2293

          #424
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
          Leidsin just HU-s maailma nitima vastase.
          Mees ei blufi kunagi pmst,super easy riidida
          Annab alla c-bettidele koguaeg ja callib ainult käega
          J58 boardil floppas JJ.Ja pani kaks tänavat järjest bet pot.(standard liin monsteriga)
          772K boardil ei reraisenud mind AKga (pre ka mitte)river 2 ja callis mu beti lihtsalt maha.
          7J29J boardil checkis AJ-iga järele (pre ei tõstnud)

          Pole lihtsama vastasega kunagi mänginud veel.


          Räägi El Ninole seda.

          Comment

          • KristjanRawk
            Klubi Liige
            • Feb 2009
            • 1133

            #425
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
            Julgen seda soovitada. http://www.hinnavaatlus.ee/products/...atuurid/65680/
            Endal on ja väga mugavad madalad klahvid.

            sama klaviatuuri uurisin ise ka enne, ostangi selle ära
            tänks

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #426
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
              sama klaviatuuri uurisin ise ka enne, ostangi selle ära
              tänks
              Mul on ka see. Väga mõnusad madalad klahvid, kuigi mul paar klahvi hästi ei tööta ja tahavad tugevamat pressimist. 2-3 aastat vana ka teine.
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #427
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                Leidsin just HU-s maailma nitima vastase.
                Mees ei blufi kunagi pmst,super easy riidida
                J58 boardil floppas JJ.Ja pani kaks tänavat järjest bet pot.(standard liin monsteriga)
                Aga ometi sa maksid talle need kaks tänavat kinni kuna sa tead, et tal JJ oli?

                Comment

                • Rigged
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2535

                  #428
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Esimesed handid saad ju alles reade. Loogiline

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #429
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    just kidding

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #430
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                      Aga ometi sa maksid talle need kaks tänavat kinni kuna sa tead, et tal JJ oli?
                      Peale seda sain alles riidi,edaspidi käitus suht samamoodi.Tundus,et oli tiltis ning mul oli turnil OESD ja flopatud TOP pair J10 näol.
                      Enne seda kätt oli ta just vist kaotanud nagu mäletan.

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #431
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust

                        Räägi El Ninole seda.
                        Miks ta sulle ette jääb lol?
                        Who are you,et nii ütled lambist?Tühja kohapealt mõnitad lihtsalt.

                        Comment

                        • oohoh
                          Grinder
                          • Oct 2009
                          • 547

                          #432
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          appy kui n6me!~!!111

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #433
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                            Miks ta sulle ette jääb lol?
                            Who are you,et nii ütled lambist?Tühja kohapealt mõnitad lihtsalt.
                            Kui sa 17x asemel oleks oma mad batshit-insane coachidest 15x rääkinud oleks, siis ilmselt ei jääks ette.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #434
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Pole lambist kunagi rääkinudki,ainult kui keegi küsinud taolisel teemal.Aga,ok w/e.

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #435
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                                Pole lambist kunagi rääkinudki,ainult kui keegi küsinud taolisel teemal.Aga,ok w/e.
                                Kindlasti ei ole. Millegi pärast ma ei ole kordagi näinud, et ilma sinu väiteta "minu coach ütles nii", ei ole sult keegi silpigi küsinud su coachide kohta. Seda ka selle pärast, et nende/sinu hinnang on täiesti võssa olnud. Enamus ajast on "küsisin oma coachilt ka ja ta ütles, et your estonian friends suck".

                                Comment

                                Working...