*** MÄRTSI OFFTOPIC***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
-
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Julgen seda soovitada. http://www.hinnavaatlus.ee/products/...atuurid/65680/Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitustkeegi mingit head klaviatuuri oskab soovitada ~20€ eest
Endal on ja väga mugavad madalad klahvid.
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Sellistes asjades süüdista ikka ennast, mitte tablette, mees.Algselt postitas alaska Vaata postitustlol. Võibolla oleks isegi seisnud, aga puudus igasugune huvi proovida.
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Kaua miniftops event 1 võiks kesta esimese kohani mängimisel ? mingi 10h ?
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Kas keegi seletaks mulle lollile ära, miks siin AT taga on? Sellepärast, et QT'l on oute?
3,365,570 games 0.632 secs 5,325,268 games/sec
Board: 8h 7d 9d 6s
Dead:
equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 45.456% 00.00% 45.53% 0 1532502.00 { AcTc }
Hand 1: 54.544% 09.11% 45.54% 306470 1532742.50 { QsTs }
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
J annab ju QT'le parema rea, või oli see mingi level? o_OAlgselt postitas Fabulous Vaata postitustKas keegi seletaks mulle lollile ära, miks siin AT taga on? Sellepärast, et QT'l on oute?
3,365,570 games 0.632 secs 5,325,268 games/sec
Board: 8h 7d 9d 6s
Dead:
equity win tie pots won pots tied
Hand 0: 45.456% 00.00% 45.53% 0 1532502.00 { AcTc }
Hand 1: 54.544% 09.11% 45.54% 306470 1532742.50 { QsTs }
--
Oskab keegi soovitada mõnda head massaažisalongi kesklinnas, mis poleks eriti kirves? Kuskil ~30€ tund. Ükspäev uurisin netist ja paljudes kohtades oli hinnaks miski 40 euri.
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Massaaže on nendes "cherry-lehtedes" pidevalt soodukaga saada.
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Algselt postitas fyte Vaata postitustJ annab ju QT'le parema rea, või oli see mingi level? o_O
--
Oskab keegi soovitada mõnda head massaažisalongi kesklinnas, mis poleks eriti kirves? Kuskil ~30€ tund. Ükspäev uurisin netist ja paljudes kohtades oli hinnaks miski 40 euri.
Comment
Comment