Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Mul õppejõud (Vilen Künnapu kui keegi teab) ütles ükskord loengut pidades a'la, et tema ei kritiseeri kunagi teisi, sest kriitika on alati oma negatiivsete tunnete avaldamine. Kellele neist kasu on? Ei ole mõte tekitada niiviisi endas halbu emotsioone. Elu seeläbi ju õnnelikumaks ei muutu?
Ma ise muidugi tahaks osata ka nii elada, paraku aga ei suuda. Vanad harjumused on kohati veel liiga tugevasti eneses juurdunud.
Ilma kriitikata elamine võib tunduda veidi "pilvedes hõljumisega" aga ma usun, et tasuks siiski mõelda sellele ja mingi enda jaoks kompromiss teha.
Mul õppejõud (Vilen Künnapu kui keegi teab) ütles ükskord loengut pidades a'la, et tema ei kritiseeri kunagi teisi, sest kriitika on alati oma negatiivsete tunnete avaldamine. Kellele neist kasu on? Ei ole mõte tekitada niiviisi endas halbu emotsioone. Elu seeläbi ju õnnelikumaks ei muutu?
Ma ise muidugi tahaks osata ka nii elada, paraku aga ei suuda. Vanad harjumused on kohati veel liiga tugevasti eneses juurdunud.
Ilma kriitikata elamine võib tunduda veidi "pilvedes hõljumisega" aga ma usun, et tasuks siiski mõelda sellele ja mingi enda jaoks kompromiss teha.

Comment