*** MÄRTSI OFFTOPIC***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • TaaviK
    FPP Pro
    • Nov 2008
    • 248

    #286
    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

    Mul õppejõud (Vilen Künnapu kui keegi teab) ütles ükskord loengut pidades a'la, et tema ei kritiseeri kunagi teisi, sest kriitika on alati oma negatiivsete tunnete avaldamine. Kellele neist kasu on? Ei ole mõte tekitada niiviisi endas halbu emotsioone. Elu seeläbi ju õnnelikumaks ei muutu?
    Ma ise muidugi tahaks osata ka nii elada, paraku aga ei suuda. Vanad harjumused on kohati veel liiga tugevasti eneses juurdunud.
    Ilma kriitikata elamine võib tunduda veidi "pilvedes hõljumisega" aga ma usun, et tasuks siiski mõelda sellele ja mingi enda jaoks kompromiss teha.

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #287
      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
      Huvitav kui suur seos on tolerantsuse ja intelligentsuse vahel?
      Suur.

      Aga antud teema kohta. Oleks video peategelane justini asemel lady gagat või wu tang clani fännand, pannaks talle koolis high five. See, et tsikk justinit fännas ei ole siiani kellelegi ette jäänud. Mhmh?

      Comment

      • rahvavaenlane
        Klubi Liige
        • Dec 2009
        • 3040

        #288
        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

        Algselt postitas TaaviK Vaata postitust
        Mul õppejõud (Vilen Künnapu kui keegi teab) ütles ükskord loengut pidades a'la, et tema ei kritiseeri kunagi teisi, sest kriitika on alati oma negatiivsete tunnete avaldamine. Kellele neist kasu on? Ei ole mõte tekitada niiviisi endas halbu emotsioone. Elu seeläbi ju õnnelikumaks ei muutu?
        Ma ise muidugi tahaks osata ka nii elada, paraku aga ei suuda. Vanad harjumused on kohati veel liiga tugevasti eneses juurdunud.
        Ilma kriitikata elamine võib tunduda veidi "pilvedes hõljumisega" aga ma usun, et tasuks siiski mõelda sellele ja mingi enda jaoks kompromiss teha.
        õpid arhi. kuna ise olen ka kuntsnike perekonnast ,siis tean neid künnapuid ja neid selliseid lapsest saati.

        Comment

        • TaaviK
          FPP Pro
          • Nov 2008
          • 248

          #289
          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

          Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
          õpid arhi. kuna ise olen ka kuntsnike perekonnast ,siis tean neid künnapuid ja neid selliseid lapsest saati.
          Õpin. Olen lisaks Vilenile ka ta poega loengut pidamas kuulnud. Mõlemad jätavad väga sügava mulje.
          Vilen on ise kurtnud, et tema "vaimne ärkamine" on osad kolleegid pannud teda viltu vaatama. Just nimelt tema religioosse olemuse tõttu.
          Ja eks see teema ühtib samuti veidi praeguse teemaga meil siin Bieberi kohta. Tolerantsus on meie rahva probleemiks.
          Last edited by TaaviK; 04.03.11, 19:19.

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #290
            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

            Algselt postitas TaaviK Vaata postitust
            Õpin. Olen lisaks Vilenile ka ta poega loengut pidamas kuulnud. Mõlemad jätavad väga sügava mulje.
            kui ma veel noor vihane pubekas olin, siis ma lubasin kõik künnapu ja padriku asjad põlema panna, aga praegu ma vaatan mingeid künnapu varasemaid teoseid (eramud erinevates eesti otstes (puitarh) ja ka mõned kolhoosikeskused) siis on mida vaadata. ja tema uuematest asjadest on tartu tigutorn ikka täis tase.

            Comment

            • TaaviK
              FPP Pro
              • Nov 2008
              • 248

              #291
              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

              Tean mida tunned. Esimese pilguga ei tahtnud mullegi kuidagi nende hooned meeldida. Ja ma olen seda juttu teistelt veelgi kuulnud. Aga mingi aja peale hakkab looming kuidagi ilmet võtma ja hakkad teise pilguga vaatama.

              Comment

              • rahvavaenlane
                Klubi Liige
                • Dec 2009
                • 3040

                #292
                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                ja teine asi, taavi mis sa võiksid Künnapu kohta teada on see, et tema eesnimi (Vilen) on tuletatud Vladimir Ilitsh Leninist. see on täis tõde, tema vanemad olid padukommarid.

                Comment

                • TaaviK
                  FPP Pro
                  • Nov 2008
                  • 248

                  #293
                  Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                  Väga hea :D. Huvitav jutt kursakatele rääkida.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #294
                    Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                    Hea küll, vabandan Bieberi fanni ees ja panen endast kah pildi. Palun olge tolerantsed.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • TaaviK
                      FPP Pro
                      • Nov 2008
                      • 248

                      #295
                      Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                      alaska, sa peaksid raha teenima Russell Brand'i teisikuna.

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #296
                        Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                        ja kolmas asi, kuna ise olen nii arh. kui ka foto huviline siis kust ma saaks inffi selle kohta, et palju ja kus asuvad tema 70-80 tehtud eramud? puit. 2 tk. mis ma tean 1 pirital ja teine räpinas (püstlaudisega ja talle omapärased aknad) olen saanud juba pildistaada, aga palju selliseid veel on?

                        Comment

                        • Potsataja
                          õilishing
                          • Oct 2008
                          • 5270

                          #297
                          Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                          Algselt postitas alaska Vaata postitust
                          Hea küll, vabandan Bieberi fanni ees ja panen endast kah pildi. Palun olge tolerantsed.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Sellisel juhul
                          sobiv kanditaat sinule:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • TaaviK
                            FPP Pro
                            • Nov 2008
                            • 248

                            #298
                            Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                            Algselt postitas rahvavaenlane Vaata postitust
                            ja kolmas asi, kuna ise olen nii arh. kui ka foto huviline siis kust ma saaks inffi selle kohta, et palju ja kus asuvad tema 70-80 tehtud eramud? puit. 2 tk. mis ma tean 1 pirital ja teine räpinas (püstlaudisega ja talle omapärased aknad) olen saanud juba pildistaada, aga palju selliseid veel on?
                            Jään sulle kahjuks vastuse võlgu. Olen rohkem teadlik tema hilisematest ja suurtematest projektidest. Pole arhitektuuri ajaloos veel nii kaugele jõudnud ja omal käel uurinud pole. Aga kahtlemata on tal puitmaju projekteeritud mitmeid. Saartel on tal kindlasti midagi tehtud. Tallinna lähedal Murastes on ka üks puitsuvila.

                            Comment

                            • rahvavaenlane
                              Klubi Liige
                              • Dec 2009
                              • 3040

                              #299
                              Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              Hea küll, vabandan Bieberi fanni ees ja panen endast kah pildi. Palun olge tolerantsed.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              irwww, ma olen kogu aja mõelnud, et selline sa oledki

                              Comment

                              • rahvavaenlane
                                Klubi Liige
                                • Dec 2009
                                • 3040

                                #300
                                Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***

                                Algselt postitas TaaviK Vaata postitust
                                Jään sulle kahjuks vastuse võlgu. Olen rohkem teadlik tema hilisematest ja suurtematest projektidest. Pole arhitektuuri ajaloos veel nii kaugele jõudnud ja omal käel uurinud pole. Aga kahtlemata on tal puitmaju projekteeritud mitmeid. Saartel on tal kindlasti midagi tehtud. Tallinna lähedal Murastes on ka üks puitsuvila.
                                igal juhul sain sinult praegu mõtte, lähen silkan mõni päev raamatupoest läbi ja vaatan äkki on tema kohta miskit huvitavat. huvitab tõsiselt tema varasem periood.

                                Comment

                                Working...