*** MÄRTSI OFFTOPIC***
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Savisaar on selleks ajaks pillid kotti pannud, kui nad massiliselt siia tulema hakkavad.Algselt postitas LuuK Vaata postitustsavisaar
Comment
-
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Sul on annet aga kuna lõpus downswing peaksid nõksu alla liikuma ja jõudu koguma.Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
mai tu sents.
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
lol. peokunn võitis new york nhl paketi: http://www.triobet.ee/est/docs?conte...alse&ads=false
Peokuningas> gg
prayer04> u2
Peokuningas> do you know that we share a hotel room
> Peokuningas, you have 10 seconds to respond
Peokuningas has invoked extra time via their time bank and now has 69 seconds to act.
Peokuningas> i like boys
Peokuningas> what do you think
prayer04> we have won the same right?
Peokuningas> yeah
Peokuningas> you come from copenhagen?
EDIT: ja poiss läkski vist õnge
[Observer]Peokuningas> go to nordic bet
[Observer]prayer04> ok, i am adding you as my buddi
[Observer]prayer04> buddy
[Observer]Peokuningas> ok, this boy likeing thing was joke obv:)
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
kuid meil on Roheliste erakond (+ Keskerakond :D)Algselt postitas inward Vaata postitustTra kui ***** olukord siiamaani seal Liibüas on. USA ja lääneriigid on päris kurjaks aetud. Ei välistata sõjalist sekkumist, siis oleks puhta perses. Naftahind ka kerkib ja sada muud häda.
Eestis on ikka hea elada selle kohapealt, pole looduskatastroofe, pole suurlinnasid, mis oleks terroristide sihtmärgid, puuduvad muhhabat allahid kes pommivöö seljas ringi käivad. Puuduvad igasugused mürgised maod, ämblikud ja muud elukad kelle tõttu kabelis võid lõpetada. :D
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
väga lahe asi tundub, palju õnne!Algselt postitas ranka Vaata postitustlol. peokunn võitis new york nhl paketi: http://www.triobet.ee/est/docs?conte...alse&ads=false
Peokuningas> gg
prayer04> u2
Peokuningas> do you know that we share a hotel room
> Peokuningas, you have 10 seconds to respond
Peokuningas has invoked extra time via their time bank and now has 69 seconds to act.
Peokuningas> i like boys
Peokuningas> what do you think
prayer04> we have won the same right?
Peokuningas> yeah
Peokuningas> you come from copenhagen?
EDIT: ja poiss läkski vist õnge
[Observer]Peokuningas> go to nordic bet
[Observer]prayer04> ok, i am adding you as my buddi
[Observer]prayer04> buddy
[Observer]Peokuningas> ok, this boy likeing thing was joke obv:)
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Portugali pokkeri-imelaps avaldas oma loo 2+2's, üpris cool lugemine:
http://forumserver.twoplustwo.com/29...rodigy-990495/
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
hardcoreAlgselt postitas erplander Vaata postitustPortugali pokkeri-imelaps avaldas oma loo 2+2's, üpris cool lugemine:
http://forumserver.twoplustwo.com/29...rodigy-990495/
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
Mis on kõige parem draw holdemis?
ise suutsin välja mõelda OESFD+2overs ja siis oled nõrga paari vastu 72% favoriit... on paremat? Kuskilt on meelde jäänud, et kuidagi on ~80% (ilma made handita flopis!) aga võin muidugi eksida, sest ei suuda praegu paremat välja mõelda.Last edited by k2snakalle; 04.03.11, 07:47.
Comment
-
Re: *** MÄRTSI OFFTOPIC***
tyramaivõi kui rasked need reeded on... kella yheni peab tööd tegama ja siis jooma ja mitte kui kedagi ei huvita kuidas sa pärast koju saad. üritasin meeleheitlikult eesoleva auto sabas püsida, see värdjas vingerdab palju hullemini veel kui mina...
Comment


TC
Comment