*** Ametlik unenägude teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #136
    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Algselt postitas ussdoktor Vaata postitust
    netist on võimalik legaalselt tellida sellist asja nagu dream herb.

    pidavat toimima nii, et suudad oma unenägusid ise kontrollida jms värk. olen proovinud aga raibe oli nii vänge, et mina seda juua ei suutnud. proovisin ka suitsetada, aga kergem on tõrvapappi kimuda. sellegipoolest, šhamaanid soovitavad.
    Esimesel võimalusel proovin järele.
    Täna nägin muidu päris palju unenägusid- olen viimasel ajal nurmenuku teed joonud :D vbl seal olevad vitamiinid stimuleerivad aju mingil moel.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #137
      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Esimesel võimalusel proovin järele.
      Täna nägin muidu päris palju unenägusid- olen viimasel ajal nurmenuku teed joonud :D vbl seal olevad vitamiinid stimuleerivad aju mingil moel.
      Arvan, et kanep heade unenägude jaoks ja nädalane range viinadieet halbade unenägude tarvis.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Relamz
        Vana Tegija
        • Jan 2010
        • 1467

        #138
        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

        Nägin mingi Härry Potteri teemalist unenägu täna. :D

        Comment

        • Ints
          Vana Tegija
          • Nov 2010
          • 1216

          #139
          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          Mis pikkust sa kasutad? Hetkel ma siin pildil otsin sinu omi. Vaatan edelasse tho :
          Asjatu vaeva sa oled omadega AM v MW peal

          Comment

          • Ballahollic
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2011
            • 388

            #140
            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

            Kas see tähendab ka midagi kui ma unes suudan lennata? No nii korduvalt pea 10x olen näinud seda.

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #141
              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

              See tähendab seda, et unes tavalised füüsikaseadused ei kehti. Samuti võib läbi seinte minna, olla ükskõik mis vormis, olekus (gaasiline nt.)- võid teha mida iganes. Teoreetiliselt peaks saama unes olla ka ühel ajal kahes kohas aga ma ei kujuta ette kuidas see välja näeks. Kui lendad unes, siis see on nii ebatavaline võrreldes ärkvelolekus toimuvaga, et on suht lihtne endale teadvustada, et sa oled unes.

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #142
                Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Mis pikkust sa kasutad? Hetkel ma siin pildil otsin sinu omi. Vaatan edelasse tho :

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                WIN, alles nüüd avastan

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #143
                  Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                  Vandalar, kas sa sellele oled mõelnud, et kui unes olekut oleks endale lihtne teadvustada, siis peaks saama kontrollida ka unes oldud aega ? Kogu see Lucid dreamingu teemaga seonduv jutt on minu jaoks bs niikaua, kuni keegi ei suuda kontrollida unes viibitud aega. Ma olen ka unes korduvalt teadnud, et viibin unes, kuid millegipärast "ärkan" ma järgimises unenäos ja siis veel ühes ja...

                  Lapsepõlve korduv unenägu: Unenägu on nii krdi igav, mistõttu on kõige õigem tegevus magama heitmine, et siis reaalses maailmas ärgata.
                  Last edited by Potsataja; 30.05.11, 14:42.

                  Comment

                  • alaska
                    forever
                    • Oct 2008
                    • 6599

                    #144
                    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                    See tähendab seda, et unes tavalised füüsikaseadused ei kehti. Samuti võib läbi seinte minna, olla ükskõik mis vormis, olekus (gaasiline nt.)- võid teha mida iganes. Teoreetiliselt peaks saama unes olla ka ühel ajal kahes kohas aga ma ei kujuta ette kuidas see välja näeks. Kui lendad unes, siis see on nii ebatavaline võrreldes ärkvelolekus toimuvaga, et on suht lihtne endale teadvustada, et sa oled unes.
                    Keppi ka saab?

                    Comment

                    • Vandalar
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3577

                      #145
                      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                      See peaks ikka tõsine teema olema, mitte ilkumise koht. Nahhui sa siia ronid üldse- ainult selleks, et ära panna või?

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #146
                        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                        Algselt postitas alaska Vaata postitust
                        Keppi ka saab?
                        saab saab, aga millegi pärast lõpp jääb alati ära

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #147
                          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                          mis ära panna? Mul on probleem, igakord kui unes mingi variant on mõne naisega, tuleb alati midagi vahele. Kas see Lucid dreaming aitaks selle kohapealt?

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #148
                            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                            Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
                            saab saab, aga millegi pärast lõpp jääb alati ära
                            No näed, ma pole ainuke!

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #149
                              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                              Algselt postitas alaska Vaata postitust
                              mis ära panna? Mul on probleem, igakord kui unes mingi variant on mõne naisega, tuleb alati midagi vahele. Kas see Lucid dreaming aitaks selle kohapealt?
                              Si senior

                              Suht äge on ennast läbi peegli playboy mansionisse teleportida

                              Comment

                              • Potsataja
                                õilishing
                                • Oct 2008
                                • 5270

                                #150
                                Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                See peaks ikka tõsine teema olema, mitte ilkumise koht. Nahhui sa siia ronid üldse- ainult selleks, et ära panna või?

                                Imo on see ära panemine nii unes, kui ilmsi meeste jaoks üks elulisemaid teemasid, seega jaga õpetussõnu.

                                Comment

                                Working...