Re: *** Ametlik unenägude teema ***
kui sul sellised teooriad hakkavad tekkima mille sa ise välja mõtled ja lõpuks arvad, et real shit siis wismar pole kaugel, inimeste pealt seda näinud. quit weed. seriously.
/
üldiselt kõigil nendel äärmuslikumatel unenägudel on mingid põhjused, kas mingid alateadlikud ebakindlused/rahulolematused vms.
ma arvan, et need inimeste stabimised ja üleüldse horrorid viitavavad, et midagi on ikka elus valesti. aegajalt tuleb ikka natuke endaga tegelda. usun, et põhjused pole kaugel kui tasapisi süveneda. tundub olevat vaimselt liiga kurnav, et lihtsalt kannatada, olen üpris kindel, et psühholoog vms aitaks pildi päris kiirelt kokku panna. öösel tuleb ikka normaalselt välja puhata.
Algselt postitas Vandalar
Vaata postitust
/
üldiselt kõigil nendel äärmuslikumatel unenägudel on mingid põhjused, kas mingid alateadlikud ebakindlused/rahulolematused vms.
ma arvan, et need inimeste stabimised ja üleüldse horrorid viitavavad, et midagi on ikka elus valesti. aegajalt tuleb ikka natuke endaga tegelda. usun, et põhjused pole kaugel kui tasapisi süveneda. tundub olevat vaimselt liiga kurnav, et lihtsalt kannatada, olen üpris kindel, et psühholoog vms aitaks pildi päris kiirelt kokku panna. öösel tuleb ikka normaalselt välja puhata.



.
TC
Comment