Re: *** Ametlik unenägude teema ***
Pidin varem kirjutama, aga unustasin. Elu lahedam unenägu. See oli miski 2 nädalat tagasi, kui codecciga beti tegime, et ma ei tohi uue aastani tilkagi võtta. Nagu ikka - see, mis päeval teed, seda näed ka unes.
Siis olin öises reziimis ja läksin hommikul kümne paiku magama, hästi väsinuna. Unes nägin, et Camu, pumperi ja veel mõndade vendadega panime kohutaval kombel tina. Siis ärkasin mingi aeg ja jube unesegane ning mõtlesin: miks kurat oli vaja jooma minna? Selline poolunes veel, et pea uimane nagu pohmakas oleks ja proovisin meenutada, et kus käisime. No ei meenu ka, et miskid hägused kaadrid ainult.
Nata toibusin ja taastusin ning siis sain aru, et see oli unenägu. Elu mõnusam tunne oli pärast seda, et juhuuu - et pidu ei ole olnud, ega pohmelli ei olegi. Aga väga reaalne oli kõik see, et nagu olekski juhtunud :) Vot selline stoori.
Pidin varem kirjutama, aga unustasin. Elu lahedam unenägu. See oli miski 2 nädalat tagasi, kui codecciga beti tegime, et ma ei tohi uue aastani tilkagi võtta. Nagu ikka - see, mis päeval teed, seda näed ka unes.
Siis olin öises reziimis ja läksin hommikul kümne paiku magama, hästi väsinuna. Unes nägin, et Camu, pumperi ja veel mõndade vendadega panime kohutaval kombel tina. Siis ärkasin mingi aeg ja jube unesegane ning mõtlesin: miks kurat oli vaja jooma minna? Selline poolunes veel, et pea uimane nagu pohmakas oleks ja proovisin meenutada, et kus käisime. No ei meenu ka, et miskid hägused kaadrid ainult.
Nata toibusin ja taastusin ning siis sain aru, et see oli unenägu. Elu mõnusam tunne oli pärast seda, et juhuuu - et pidu ei ole olnud, ega pohmelli ei olegi. Aga väga reaalne oli kõik see, et nagu olekski juhtunud :) Vot selline stoori.

Obv mängis mingit golfi-kriketi-piljardi segust mängu ja kasutuses olid nii golfi pallid kui ka ping pongi pallid.

Comment