*** Ametlik unenägude teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Vandalar
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3577

    #121
    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

    Varsti tuleb aeg, kus on võimalik unenägusid salvestada andmekandjale, et seda ärkvel olles vaadata saaks. Saab huvitav olema.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #122
      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

      Täna nägin mingit sellist momenti kus olin ühe tee peal ja see tee läks allapoole mingi mäe otsast. Eemal olid pilved ja sick äikese ilm, muudkui sähvis, kahel pool teed oli mingi mets. Siis sain ka aru, et olen unes ja tahtsin midagi nö. õhust luua/tekitada aga siis hakkas millegipärast uni ära kaduma.
      Teises episoodis nägin, kuidas Kuressaares mingi kena vene tibi andis mulle oma nimekaardi. Siis olin veel mingis tööstusrajoonis kus olid igasugused barakid aga seal sellist unekontrolli vms veel polnud.

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #123
        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

        nägin fkn SÖKÖ-t unes..häiriv.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #124
          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

          Ma nägin ükskord unes, et keegi ütles mingi matemaatilise tehte, ala 12x7+55 ja mingi teine mees ütles vastuse laksust ära. Ma vaatasin, et jumala tark mees, ma küll nii kiiresti ei saa, arvutasin rahulikult üle ja sain sama vastuse. Selleks hetkeks olin juba pooleldi üleval ja hullult hämmingus, et minu uni ja minu teadmised, mis kuradi moodi saab selline olukord tekkida nagu just oli. Tegelt siiamaani kammib ära, kui sellele mõtlen.

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #125
            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

            Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
            nägin fkn SÖKÖ-t unes..häiriv.
            ROFL, win

            võitsid, kaotasid?

            Comment

            • andu_andu
              Pokkerihai
              • Jan 2009
              • 4050

              #126
              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

              Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
              ROFL, win

              võitsid, kaotasid?
              heh, ei mäleta :D

              Comment

              • Vandalar
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3577

                #127
                Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                Lugesin just, et kaneel peaks aitama lucid dreame paremini esile tuua- täna proovin järgi ja annan teada kui midagi erinevat on tavalisest.
                Edit: leidsin just kardemoni ka- läheb samuti tee sisse- seda oligi vaja veel. No nüüd peaks selline trall ja pillerkaar tulema, et oi oi.
                Last edited by Vandalar; 01.05.11, 01:08.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #128
                  Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                  Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                  Lugesin just, et kaneel peaks aitama lucid dreame paremini esile tuua- täna proovin järgi ja annan teada kui midagi erinevat on tavalisest.
                  Liitun ka, seekord kiivriga ofc.

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #129
                    Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                    Ma pole juba tükk aega pastilaa postitustest aru saanud, ilmselt pole ühel lainel temaga.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #130
                      Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      Liitun ka, seekord kiivriga ofc.
                      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                      Ma pole juba tükk aega pastilaa postitustest aru saanud, ilmselt pole ühel lainel temaga.
                      Mis pikkust sa kasutad? Hetkel ma siin pildil otsin sinu omi. Vaatan edelasse tho :

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Vandalar
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3577

                        #131
                        Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                        lol
                        Edit: teest polnudki erilist abi, mis aineid peaks tarbima, et häid unenägusid saada?
                        Last edited by Vandalar; 01.05.11, 14:55.

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #132
                          Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                          lol
                          Edit: teest polnudki erilist abi, mis aineid peaks tarbima, et häid unenägusid saada?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Vandalar
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 3577

                            #133
                            Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                            Yeah, thats obvious.

                            Comment

                            • Relamz
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1467

                              #134
                              Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                              Yeah, thats obvious.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • ussdoktor
                                Julm Donk
                                • Apr 2011
                                • 76

                                #135
                                Re: *** Ametlik unenägude teema ***

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                lol
                                Edit: teest polnudki erilist abi, mis aineid peaks tarbima, et häid unenägusid saada?
                                netist on võimalik legaalselt tellida sellist asja nagu dream herb.

                                pidavat toimima nii, et suudad oma unenägusid ise kontrollida jms värk. olen proovinud aga raibe oli nii vänge, et mina seda juua ei suutnud. proovisin ka suitsetada, aga kergem on tõrvapappi kimuda. sellegipoolest, šhamaanid soovitavad.

                                Comment

                                Working...