Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***
Mängisin seal paar kuud 2008.ndal ja ära tulin just seetõttu, et liiga räiged biidid tulid pidevalt. Võib-olla oli lihtsalt run selline kehvapoolne, aga jah...närvid ei pidanud vastu enam ja FTP-ga jätsin hüvasti.
Algselt postitas leits

Comment