*** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • CTXrix
    Grinder
    • Oct 2008
    • 689

    #301
    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

    Algselt postitas leits
    mõtlesin et downswing on l2inud .. ei ole ka
    no need pf AI ässad ei pidanud kudigai t2na vastu .. -4BI again
    FH vs QUADS jms . . p2ris putsis

    11k käe peale set% 2.2 kahtlaselt v2ike

    update - 6BI kaks setti tõmmait pooleks .. obv suurem set riverisse ... **** see haige ftp on ikka nii rigged
    löauad kinni nahhui ..
    mingi eriline idiioot callis T26 flopil ALL INI (kordan ALL INI ) AQ'ga, mul obv TTT, ja kena runner runner .. ftp mängu mootorid on putsis mis putsis .. ma tahaks näha päeva kus ma jookseks üle ev mingi 5-6 bi, siukest nahhui ei ole olema
    Mängisin seal paar kuud 2008.ndal ja ära tulin just seetõttu, et liiga räiged biidid tulid pidevalt. Võib-olla oli lihtsalt run selline kehvapoolne, aga jah...närvid ei pidanud vastu enam ja FTP-ga jätsin hüvasti.

    Comment

    • RudiTurbo
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 4167

      #302
      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

      irw, vahel on ikka koom lugeda inimeste kommentaare delfis ja Youtubes jne. Mõnikord saab rohkem naerda kui video enda pärast ;D
      Vaatasin igavusest madude videosi ja mingi vend ajas kaameraga King Browni taga ning üx tüüp kommenteeris: " I wish it had bit you and later the snake would come and post a vid on youtube of your body shutting down"

      Ja siis kui mingiks vaidluseks läheb, siis nagu isegi kõige targemate faktidega vennad kirjutavad ikka jõhkras ropus stiilis :D

      Comment

      • Keiss
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1592

        #303
        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

        Algselt postitas ranka
        HUD-id ja trackerid seal ei tööta ja seetõttu on tase JUBE.
        ohoo, tasub uurida järgmine kuu :)

        Comment

        • Lutzky
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1829

          #304
          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

          Algselt postitas RudiTurbo
          Swedbanki netis saab ka ära vahetada. Vähemalt mina küll saan :)
          swedi netipangas saab. vt igapäevapangandus, deebetkaart ja siis lepingu muudatus. hommikul just muutsin, et saaks rohkem tarbida.

          l.

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #305
            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

            Sai täna endale sale24-st selline pill ostetud:
            "InspironTM 1720: HD widescreen. Packed with wireless options and 4GB memory. A versatile Multitasker with 256MB NVIDIA graphics & plenty of hard drive spaces lets you create, share & enjoy rich digital content with ease. With WiFiTM , Bluetooth® & infrared remote, you've got all the tools for wire-free fun as well as massive memory, perfect for working with intensive programs and files. Core 2 Duo performance combine with plenty of hard drive spaces to enable your laptop to run even the most intensive applications smoothly.
            • DELL Inspiron 1720
            • Integreeritud veebikaamera: 2,0 megapixel veebikaamera
            • Ekraan: 17"" UltraSharpTM Widescreen WXGA+ (1440x900) display with TrueLifeTM
            • Protsessor: Intel® CoreTM 2 Duo Processor T8300 (2.40GHz,3MB L2 Cache,800MHz FSB)
            • Mälu: 4096MB 800MHz DDR2 SDRAM (4GB)
            • Kõvaketas: 500 GB (2* 250GB 5400 RPM SATA hard drive)
            • Graafika: NVIDIA GeForce 8600M GT (kuni 1998 MB)
            • Heli: SigmaTel STAC9750/51 @ Intel 82801DBM ICH4-M - AC'97 Audio Controller
            • Võrgukaart: Intel(R) PRO/ 100 VE Võrgukaart
            • Wifi: DELL Wireless 1390 802,11b/g
            • Modem: Internal 56k Modem (Winmodem, PCTEL 2304WT v.92 MDC)
            • CD seade: 8x DVD-ROM DVD+/-RW with Dual Layer8 DVD+R write capacity
            • VGA port, 5 x USB 2.0 port, Firewire, S-Video
            • Klaviatuuri paigutus: US/UK (EST kleebised komplektis)
            • 8-in-1 mälukaardilugeja (Memory Stick, Memory Stick Pro, XD, MMC, SD, SDIO, SDHC, SDHD)
            • Operatsioonisüsteem: Windows® Vista Home Premium
            • English - Microsoft Works 8
            • DELL SUPPORT 3.0
            • DELL MEDIA EXPERIENCE 3.1
            • MICROSOFT WORKS SUITE 2006
            • Toide: D-seeria 90W AC Adapter
            • Aku 6-CELL 29W/ HR Li-ionn
            • Garantii 3 aastat

            [img width=750 height=483]http://www.laptopmag.com/uploadedImages/Multimedia_Assets/Images/2007/Reviews/laptops/Dell-Inspiron-1720_g2.jpg[/img]

            Väga bro masin. Let the games begin.
            L.

            Comment

            • McFoldberg
              Grinder
              • Nov 2008
              • 731

              #306
              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

              Kui siin muusikasõpru leidub...
              Siis...
              Sai bändiga esimest korda stuudios käidud. Ehk esimene laul korraliku kvaliteediga salvestatud.

              Discover, share and connect with culture, creativity, sound, images and people.



              Kel huvi, visake pilk peale ja öelge, mis arvate ^^

              Comment

              • Tuul
                Grinder
                • Oct 2008
                • 989

                #307
                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                Ma ei saanud laulusõnadest aru :(

                Comment

                • McFoldberg
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 731

                  #308
                  Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                  Vajutad lyricsi peale, tuleb lüürika ka ette.

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #309
                    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                    Mõtlesin, et tahax mingit hea stooriga filmi vaadata, mõned filmid olid kõvakettal.
                    Võtsin mingi Burn after reading ja kui ma õieti aru sain, siis filmil nagu mingit lahendust või pointi polnudki. Nagu mitte halligi ei saanud aru, milleks kõik see seal filmis toimus :D

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #310
                      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                      Viimasel ajal teen nii et sessi ajal seisu ei vaata. Olen märganud, et kui jään plussi, siis alati on tegelik võit ~1-2 BI suurem kui pakutu ja kui kaotan, siis on kaotus alati ~1-2 BI suurem kui pakutu. Tuleb lihtsalt õnne tänada, et enamus sessid plussi jäävad :D

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #311
                        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                        OII tuttav läpakas lutzky. Mul sama aga vähem väiksema moluga -nimel inspiron 1520

                        Comment

                        • Tylos
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 340

                          #312
                          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                          Algselt postitas McFoldberg
                          Kui siin muusikasõpru leidub...
                          Siis...
                          Sai bändiga esimest korda stuudios käidud. Ehk esimene laul korraliku kvaliteediga salvestatud.

                          Discover, share and connect with culture, creativity, sound, images and people.



                          Kel huvi, visake pilk peale ja öelge, mis arvate ^^
                          Ytleme otse v2lja- porno lugu ja sama porno inglise keel,tasub veel harjutada.

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #313
                            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                            Algselt postitas RudiTurbo
                            Mõtlesin, et tahax mingit hea stooriga filmi vaadata, mõned filmid olid kõvakettal.
                            Võtsin mingi Burn after reading ja kui ma õieti aru sain, siis filmil nagu mingit lahendust või pointi polnudki. Nagu mitte halligi ei saanud aru, milleks kõik see seal filmis toimus :D
                            ka vaadatud. kino film. sisu oli pointless, aga näitlejatöö vägev.

                            l.

                            Comment

                            • Lutzky
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1829

                              #314
                              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                              Algselt postitas antnx
                              OII tuttav läpakas lutzky. Mul sama aga vähem väiksema moluga -nimel inspiron 1520
                              natukene juhin su ees...

                              Lutzky suure L-ga.

                              L.

                              Comment

                              • zaf0
                                Julm Donk
                                • Dec 2008
                                • 51

                                #315
                                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                                Algselt postitas ranka
                                LOL. Chris Moneymaker 400NL FR lauas, teen ta täna bustoks ka.

                                ranka666: haha :) hi chris
                                Money800: hi
                                Maailmameistriga samas lauas, väga kõva. Mõne käe ka mängisid tema vastu?

                                Comment

                                Working...