*** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #286
    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

    Algselt postitas ranka
    LOL. Chris Moneymaker 400NL FR lauas, teen ta täna bustoks ka.

    ranka666: haha :) hi chris
    Money800: hi
    Kuidas seis jäi, tegid Moneymakeri tühjaks või?

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #287
      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

      Algselt postitas ESTPatrick
      ESTPatrick: hi
      Money800: hi

      fak nüüd olen küll tegija, ühes käes nii rankat kui moneymakerit bluffida, aasta on juba korras.

      PokerStars Game #23713760365: Hold'em No Limit ($2/$4) - 2009/01/09 6:30:42 EET [2009/01/08 23:30:42 ET]
      Table 'Aegina VII' 9-max Seat #1 is the button
      Seat 1: AvesUIUC ($394 in chips)
      Seat 2: woraf ($323 in chips)
      Seat 3: LaPoCaFlame ($406 in chips)
      Seat 5: ramblerWin ($446 in chips)
      Seat 6: laskysvk ($327 in chips)
      Seat 7: Money800 ($719 in chips)
      Seat 8: ESTPatrick ($409.10 in chips)
      Seat 9: ranka666 ($824.10 in chips)
      woraf: posts small blind $2
      LaPoCaFlame: posts big blind $4
      Goldman07: sits out
      *** HOLE CARDS ***
      Dealt to ESTPatrick [5h 5d]
      ramblerWin: folds
      laskysvk: calls $4
      Money800: calls $4
      Goldman07 said, "still want that heads up PLO game at some point!"
      ESTPatrick: raises $20 to $24
      ranka666: calls $24
      Money800 said, "asnother time"
      Goldman07 said, "yea sure"
      Money800 said, "watching football"
      AvesUIUC: folds
      woraf: folds
      LaPoCaFlame: folds
      laskysvk: folds
      Money800: calls $20
      *** FLOP *** [Ac Ts Jd]
      Money800: checks
      Goldman07 said, "been trying to play against u for ages money"
      ESTPatrick: bets $56
      ranka666: folds
      Money800: folds
      Uncalled bet ($56) returned to ESTPatrick
      ESTPatrick collected $79 from pot
      ESTPatrick: doesn't show hand
      *** SUMMARY ***
      Total pot $82 | Rake $3
      Board [Ac Ts Jd]
      Seat 1: AvesUIUC (button) folded before Flop (didn't bet)
      Seat 2: woraf (small blind) folded before Flop
      Seat 3: LaPoCaFlame (big blind) folded before Flop
      Seat 5: ramblerWin folded before Flop (didn't bet)
      Seat 6: laskysvk folded before Flop
      Seat 7: Money800 folded on the Flop
      Seat 8: ESTPatrick collected ($79)
      Seat 9: ranka666 folded on the Flop

      Aasta pole veel alanud, kui juba aasta on korda läinud ja võid lukku julgelt panna, mida veel tahta ;D

      Comment

      • ESTPatrick
        Olümpsi Mägi Aivar
        • Nov 2008
        • 5572

        #288
        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

        moneymakeriga sai päris mitmeid huvitavaid käsi mängitud, aga ise tegin vidu ja kaotasin teistele mängitatele kahes olulises potis, millest mõlemas mängisin 200$ jagu vähemalt mööda. Tulemus -300, samas peale 1 moovi, nendest pottidest midagi kahetseda ei ole, kõik oli standard. lihtsalt kaardijooks oli vastavalt tulemusele.

        kusjuures variatsioon oli 1 kelle vastu tegin ühe suure vea ja ühe väikse mistõttu tegin talle 250$ välja vist, aga ühe käe mängis ta tõesti hästi, arvan et bluffis, sest igatteistmoodi mängides oleks snapcallinud ta maha, aga see riveri check-raise 4stright boardil oli väga kahtlane, tõesti ei saa aru miks checkida seal kui sul on rida, sest enamus ajast checkin ju järgi.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #289
          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

          Algselt postitas ESTPatrick
          moneymakeriga sai päris mitmeid huvitavaid käsi mängitud, aga ise tegin vidu ja kaotasin teistele mängitatele kahes olulises potis, millest mõlemas mängisin 200$ jagu vähemalt mööda. Tulemus -300, samas peale 1 moovi, nendest pottidest midagi kahetseda ei ole, kõik oli standard. lihtsalt kaardijooks oli vastavalt tulemusele
          Mis stiilis Moneymaker mängis? Pakun, et suht loose vend on.

          Comment

          • Metsapull

            #290
            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

            Algselt postitas vsiu100
            1000??? tundub kuidagi väga väike.......
            mul on uute kaartidega automaatselt mingi 10K ja 20K limiidid olnud(sularaha väljavõtt, kaardimaksed, krediitkaart) ja kui tahad suurendada, siis hüppad kontorist läbi, 5min ja korras.
            Varem polegi eriti suuremat vaja olnud, aga eks siis peab millalgi pangast läbi astuma.

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #291
              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

              Algselt postitas Tigrano
              Mis stiilis Moneymaker mängis? Pakun, et suht loose vend on.
              24/14 oli kuid algul oli miski 22/9 jne, lõpuks õppis veits mängima ja ei limp-call, foldinud floppi enam. aga steal oli miski 50+, mida sai abusida, aga muidu oli siiski parem kui keskmine tohman.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #292
                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                Algselt postitas ESTPatrick
                24/14 vist oli kuid algul oli miski 22/9 jne, lõpuks õppis veits mängima ja ei limp-call, foldinud floppi enam.
                Algul näitas, et on nõrk mängumees, et on suvaline fish, jättes vale table image, ning siis hakkas raha tasku pistma ;D

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #293
                  Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                  ta oli miski +600, aga lahkus -60. 56s-ga kräkkis regulari AA korra, vist flopil aukuostuga allinn või oli isegi PF, ei pannud tähele.

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #294
                    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                    [img width=280 height=210]http://i40.tinypic.com/2zdojh5.gif[/img]

                    Comment

                    • -andres-
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4546

                      #295
                      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                      Rofl :d.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #296
                        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                        Ema rikkus vist webcam-i peo ära, irw

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #297
                          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                          Algselt postitas vsiu100
                          1000??? tundub kuidagi väga väike.......
                          mul on uute kaartidega automaatselt mingi 10K ja 20K limiidid olnud(sularaha väljavõtt, kaardimaksed, krediitkaart) ja kui tahad suurendada, siis hüppad kontorist läbi, 5min ja korras.
                          Swedbanki netis saab ka ära vahetada. Vähemalt mina küll saan :)

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #298
                            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                            Algselt postitas RudiTurbo
                            Swedbanki netis saab ka ära vahetada. Vähemalt mina küll saan :)
                            Swedpank, krdi harjumatu, mul on ikka hansa hansa

                            Comment

                            • leits

                              #299
                              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                              mõtlesin et downswing on l2inud .. ei ole ka
                              no need pf AI ässad ei pidanud kudigai t2na vastu .. -4BI again
                              FH vs QUADS jms . . p2ris putsis

                              11k käe peale set% 2.2 kahtlaselt v2ike

                              update - 6BI kaks setti tõmmait pooleks .. obv suurem set riverisse ... tyra see haige ftp on ikka nii rigged
                              löauad kinni nahhui ..
                              mingi eriline idiioot callis T26 flopil ALL INI (kordan ALL INI ) AQ'ga, mul obv TTT, ja kena runner runner .. ftp mängu mootorid on putsis mis putsis .. ma tahaks näha päeva kus ma jookseks üle ev mingi 5-6 bi, siukest nahhui ei ole olema

                              Comment

                              • zaf0
                                Julm Donk
                                • Dec 2008
                                • 51

                                #300
                                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                                Algselt postitas Codecci
                                [img width=280 height=210]http://i40.tinypic.com/2zdojh5.gif[/img]
                                Lmao.

                                Comment

                                Working...