*** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #346
    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

    [img width=750 height=484]http://img508.imageshack.us/img508/748/kaitsirwwkt7.png[/img]




    IRW

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #347
      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

      Päris loogiline poiss ju - "Mul läks nii hästi ja ma ei osanud rebuyd teha". Ja päris kena pepu ka.

      Comment

      • leits

        #348
        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

        No mu enda läppar ka 15.4 alla selle ei suuda lihtsalt vaadata ekraani. Esimene läppar oli ORDI .. see oli paaaaain in da äss, nyyd siis uus delli e seeria. Kaal tänu 9 cellisele akule nõks yle 2kg, mingi 2.2 äkki. rami ka 4gb ja p9500 prose.

        Minu jaoks oli oluline just led display taustvalgustus ning aku pidavus ..
        Ahjaa ma ei mõtlend nii otse ka seda, mis am ytlesin, ilmselge õllene olin ..

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #349
          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

          Algselt postitas ranka
          Päris loogiline poiss ju - "Mul läks nii hästi ja ma ei osanud rebuyd teha". Ja päris kena pepu ka.
          [img width=453 height=680]http://img242.imageshack.us/img242/5896/kannke0.jpg[/img]


          tõhetke-lilitiga tegemist, pilt oli õhtulehes paar päeva tagasi :D (god i love that chick)

          Comment

          • leits

            #350
            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

            mu puhul ei ole upswingi olemas ma avastasin. on ainult nirmaalne kaardijooks, kus mu käed vatsu peavad. 400 pealt jälle nulli kukkunud, great. 4 bet flop mul 2 top paari .. obv 22 tõmbas setti .. tõmmatakse riverisse suuremad setid jne .. käed ei pea liht vatsu t2iesti haige ..
            a jah quadsid ei pidanud täna .. obv runner runner suuremad ... no käige ***** tõsiselt mis moodi selles pokkeris on võimalik võita.

            näeks ma sellist ASJA NAGU UPSWINFG. hui näen .. ma jooksen täpselt ev kohal ja nyyd obv mingi 6BI alla ev again... ajuvaba
            ainuke lahendus on tõesti ftp'le vist hyvasti öelda. mingi pf callitakse 22 daala 44'ga mul aa obv setti

            ajuvaba .. pange see pask põlema ja tundke ennast õnnelikuna

            Ahjaa AA vs 55 pf AI.. obv et ei võida

            vau esimene AA vs KK tuli koju

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #351
              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

              vale topic, nutumaja on ületee

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #352
                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                Pät. Õel toanaaber oled.

                L.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #353
                  Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                  kui kuulus oled siis saad seda endale lubada (moneymaker rääkis minuga)

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #354
                    Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                    Nojah, sul on Opel ka. Rsk, eksisin. Jälle.

                    L.

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #355
                      Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                      olen sellega arvestanud, et uskumatutele andestada

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #356
                        Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                        Tark oled. Kõrgharidusega, obv.

                        L.

                        Comment

                        • leits

                          #357
                          Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                          minge v'ttu oma nutumajadega ..
                          **** 60k köätt on see kepp toimunud .. kaua võib juba.. patrick vaata mitu AA vs ma ie tea mida sul on ära tulnud Pf ai. mul on viimasest 20st täpselt 5 tulnud, running hot ah?
                          set % on 60k käe peale koguni 5.8

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #358
                            Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                            Algselt postitas leits
                            minge v'ttu oma nutumajadega ..
                            **** 60k köätt on see kepp toimunud .. kaua võib juba.. patrick vaata mitu AA vs ma ie tea mida sul on ära tulnud Pf ai. mul on viimasest 20st täpselt 5 tulnud, running hot ah?
                            set % on 60k käe peale koguni 5.8
                            Üks asi, kas sa mängid 400NL või 50NL. 50NL ei lähe keegi PF all-in ilma KK+ta, 400NL aga küll. Võrdled võrdlematuid asju IMO.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #359
                              Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                              jah, opelimees ei vaja palju et õnnelik olla, bemmimees vist vajab

                              Comment

                              • leits

                                #360
                                Re: *** Jaanuari Offtopik - uus kuu, uus aasta, uued plaanid, uue hooga ***

                                uu sain 3 setti järjest .. ja ennnäe imet ... set vs set olid kõik flopsit ... running hjot.. roll 900 . .tänane päev -8BI .. Ahjaa ja see flushikene peaks flopist 1/3 põhmst ulema .. vaataisn hemist .. noo viimasel 13x pole veel saanud-. Näis kaua l2heb öösel rollist lahti saamisel

                                Comment

                                Working...