*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiMats
    Grinder
    • Jul 2009
    • 625

    #1741
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    hu4rollzz actionz plz

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #1742
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Seekord pidin kahjuks mina lõpetama, napilt jäin plussi seekord.

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #1743
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        wat, nii kiiresti:( ma lootsin rohkem draamat, verd, pisaraid.

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #1744
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Õhtul/öösel on aega maa ja ilm, siis võib ükskõik kui kaua.

          Comment

          • lebovend
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2420

            #1745
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas lebovend Vaata postitust
            HSP kohta nii palju, et mulle meeldis. Mind paneb kohe m6tlema, et kuidas ma ise m2ngin ja kuidas v6iks m2ngida. Ja see Norm pole nii v2ga kehv kommentaator midagi imho. Eks ta maitse asi on ja ma ise pole eriline pokkerishowde vaataja, aga HSPst pole kyll osagi vahele j22nud, seega loodan, et HCC v6tab oma eelmise aasta ylesande j2lle enda peale ja hakkab spamima kui uued osad tulevad :D
            Panin igavusest k2ima Poker After Dark season 6 episode 1. Ja no lineup on ju v6imas, iveyd, durrid, antoniused ja zigid. Aga saade iseenesest j22b minu isiklikul arvamusel k6vasti alla HSPle, kaasaarvatud selle hooaja esimesele osale. HSPs mulle meeldib see, kuda kommentaator proovib lugeda m2ngijate m6tteid ja kommenteerib miks keegi mida teeb. PADis lahmitakse tuimalt AA vs 88 8xx flopil: "His aces are in terrible shape." - Sherlock.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #1746
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              mina suutsin küll kõik 42minti ära vaadata. Vanemad kommenteerijad olid paremad, aga seekord olid jällegi käed huvitavamad kui muidu :)

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #1747
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Minu arust oli ka HSP täitsa ok. Võib-olla läks Kaplan ise ära, nii et sel juhul pole midagi teha, keegi uus peab ju tulema. Action oli vähemalt hea.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1748
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  http://www.pokertableratings.com/cou...lltime/estonia

                  Panuseid, milline on top3 selle aasta lõpus ?

                  Krt, FTP tracking ju nkn poolik ja võib üldse kaduda.


                  Kes see on? Ei teadnudki, et Eestis ühtegi teist high stakes HU mängijat peale bukkwildi on.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #1749
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    päris pro tundub

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1750
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Kullakallid mehed. Vaja sellist graaafikut kus X real on 9 punkti (iga punkt 1 nädal) ja Y real €100 000. Siis üks joon (expected) läheb üheksa graafikupunkti vältel võrdselt diagonaalis nullist saja kilo peale. Teine joon (teist värvi) peaks olema kasutaja poolt muudetav ja jookseb reaal-ajas (uuendatakse iga nädal).

                      Oskab keegi kiirelt teha? :) Ma suckin excelis ja hetkel kiire.

                      Comment

                      • Spewmonkey
                        Seina Augustaja
                        • Oct 2008
                        • 2293

                        #1751
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                        http://www.pokertableratings.com/ful...h/anssi%20vari

                        Kes see on? Ei teadnudki, et Eestis ühtegi teist high stakes HU mängijat peale bukkwildi on.
                        Ilmselt peitub vihje nimes Anssi.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #1752
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                          Ilmselt peitub vihje nimes Anssi.
                          Yeah.

                          Dealer: Anssi Vari sits down
                          Dealer: Anssi Vari adds $50,000
                          Dealer: Hand #8495513463
                          Anssi Vari: moi
                          Dealer: Hand #8495513463 has been canceled
                          Anssi Vari: kuulin juttuja et FTP olis hommaamassa eurolisenssiä
                          Anssi Vari: ootko tietonen asiasta?
                          Dealer: Anssi Vari is sitting out
                          Dealer: LarsLuzak has returned
                          LarsLuzak: en oo tietonen sen enempää, jotain huhuja kuulu
                          LarsLuzak: ei haittais toki
                          Anssi Vari: se versio mitä mä kuulin oli että FTP:ltä oltiin kyselty
                          tietyiltä high-volume euroilta että miksei ne pelaa täällä
                          Anssi Vari: ja olivat vastanneet että ton lisenssin ja verojen takia
                          Anssi Vari: kelasin että sä olisit ollu yksi näistä pelaajista
                          LarsLuzak: mistä oot kuullu?
                          Anssi Vari: tuttuja affi-bisneksessä
                          Anssi Vari: sä et ilmeisesti tiedä asiasta yhtään tarkemmin?
                          LarsLuzak: en
                          Anssi Vari: selvä, noh pitää toivoa et pitää paikkansa
                          LarsLuzak: jep. ois tosi hyvä juttu
                          Anssi Vari: lykkyä tykö
                          LarsLuzak: u2

                          Comment

                          • I R Baboooon
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 235

                            #1753
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Kas starsis 3. märtsil 21:00 toimuv $10+1 Sunday Million satelliitturniir nimega "Pokkeriprod Sunday Millian" on seotud kuidagi selle foorumiga? Kui jah, siis kuidas neid paroole jagatakse?

                            Comment

                            • ok2aa
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 1903

                              #1754
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                              http://www.pokertableratings.com/ful...h/anssi%20vari

                              Kes see on? Ei teadnudki, et Eestis ühtegi teist high stakes HU mängijat peale bukkwildi on.
                              jesus christ, ma ei uskund, et sa kohe seda kuulutama lähed. suht obv, miks location eesti on ju.
                              Last edited by ok2aa; 28.02.11, 19:55.

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #1755
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                imo HSP 7nda seasoni avasaade oli väga vaadatav ja huvitav!!! Obv, et saatest on puudu durr, ivey jne, kuid no cmon...tahate öelda, et esimene saade oli igav, ffs...hell no!

                                Fking unlimited bankrolliga zillionärid...lol

                                * Gabe Kaplan tagasi kommenteerima ja kõik OK. Praegune kommentaator imeb obv...ma ei pannud teda tähelegi.
                                Last edited by hotcocacola; 28.02.11, 20:07.

                                Comment

                                Working...