*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #1711
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    oleneb ju betist ka

    Comment

    • k2snakalle
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2545

      #1712
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      kuna selle võistluse pärast võiks kaine olla 2kuud, siis võiks beti teha küll.
      1000$ peale ntx?

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1713
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Noo ja kes seda tõestab, et 2 kuud pole Sa tilkagi võtnud jms?

        Comment

        • qjet
          Grinder
          • Apr 2009
          • 806

          #1714
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          sb on eestlane nimega kalake666. vähemalt mõnigi paneb oma nimega täppi :D


          Pacific $100.00 No Limit Hold'em - 5 players - View hand 1205884
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          Hero (BB): $100.00
          UTG: $94.02
          CO: $100.00
          BTN: $124.28
          SB: $141.42

          Pre Flop: ($1.50) Hero is BB with J T
          2 folds, BTN raises to $2.62, SB raises to $8.86, 1 fold, BTN raises to $24.34, SB calls $15.48

          Flop: ($49.68) 8 J 2 (2 players)
          SB checks, BTN bets $24.84, SB calls $24.84

          Turn: ($99.36) 8 (2 players)
          SB bets $69.18, BTN raises to $75.10, SB calls $5.92

          River: ($249.56) J (2 players)

          Final Pot: $249.56
          BTN shows K K
          SB shows 5 9
          BTN wins $245.56
          (Rake: $4.00)

          Comment

          • rahvavaenlane
            Klubi Liige
            • Dec 2009
            • 3040

            #1715
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
            Noo ja kes seda tõestab, et 2 kuud pole Sa tilkagi võtnud jms?
            leitsi puhul suht lihtne aru saada, ta hakkab ju endale kohe bänni nõudma kui joonud on ...

            Comment

            • Oliverk
              Moderaator
              • Nov 2008
              • 3016

              #1716
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
              Noo ja kes seda tõestab, et 2 kuud pole Sa tilkagi võtnud jms?
              Tavainimese puhul on 50:50 Kas on võtnud või ei ole . Leitsil 80:20 Seega polegi vaja tõestada. Win is obv.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #1717
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Soovitage oma isiklike nippe/toite pohmaka raviks :|

                Comment

                • Potsataja
                  õilishing
                  • Oct 2008
                  • 5270

                  #1718
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Peale võtmine ?

                  Minul endal uni ja veelkord uni, tõsist pohmakat pole vist sellest ajast peale olnud, kui ma alkohoolikuks muutusin.
                  Last edited by Potsataja; 28.02.11, 12:42.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #1719
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    kust uut HSP n2eb`? youtube vms?

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #1720
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      Tavainimese puhul on 50:50 Kas on võtnud või ei ole . Leitsil 80:20 Seega polegi vaja tõestada. Win is obv.
                      Lol seda küll, et vs leits on easy bet aga reaalselt kui teha kellegagi selline bet, siis üks elab Soomes, teine Eestis näiteks, obv, et midagi sellest betist välja ei tuleks :D Aga leitsi vastu võin ikka bettida anytime. :)

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #1721
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                        Peale võtmine ?

                        Minul endal uni ja veelkord uni, tõsist pohmakat pole vist sellest ajast peale olnud, kui ma alkohoolikuks muutusin.
                        Mitu päeva kasutasin seda ravimit. Üks hetk tuleb ju lõpetada :D. Kole on küll, kui see tsükli pohmell lõpuks kohale jõuab.

                        Comment

                        • con
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1954

                          #1722
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas inward Vaata postitust
                          Soovitage oma isiklike nippe/toite pohmaka raviks :|
                          enne magamaminekut paar klaasi vett juua. hommikul pole suu kuiv jne, kuidagi värskem olla üleüldse.
                          mingi rasvane toit aitab ka. keefir kõrvale nt.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1723
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            No olge nyyd, ma olen tohutu tahtejouga inimene ;D

                            aga see kontrollimine vms l2heks tõesti ajuvabaks, hui teab kui keegi laseb kerge olle jalka korvale vms

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #1724
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Krt, mul peale mitmepäevast joomist on alati räige pohmell.. Joon 3 päeva ja põen pohmelli ka veel 3-4 päeva järgi.. suht sick :D

                              Comment

                              • albinar
                                Õpihimuline Mängur
                                • Nov 2010
                                • 346

                                #1725
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                                Krt, mul peale mitmepäevast joomist on alati räige pohmell.. Joon 3 päeva ja põen pohmelli ka veel 3-4 päeva järgi.. suht sick :D
                                Ühel tuttaval sama asi. Võib juua ühe õhtu aga pärast ikka 2 päeva pohmakat, kui mitte rohkem. Endal pole sellist asja kyll kunagi olnud , ültse väga harv juhus kui peaks pohmakas olema. Või lihtsalt see nii lahja ,et ei tee sest väljagi.

                                Comment

                                Working...