*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ints
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1216

    #1666
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    Imelik, endal küll päris sellist sitatsiooni olnud ei ole, kuid tean inimesi kellel on. Selge on see, et miinimum palk peab jääma, võibolla pidi selle jaoks siiski avalduse tegema.

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #1667
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
      brag, mulle toodi just grindimise kõrvale 4 võileiba, millel oli kurkidest peale lõigatud "klaaspro":D
      hahahha. Las ma pakun - kassu :D

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #1668
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        Algselt postitas Ints Vaata postitust
        Selle jaoks ei pea avaldust esitama, kohtutäituril pole õigust inimese raha terves ulatuses arestida, miinimum palga ulatuses peaks iga kuu vähemalt arvele jääma.
        Ära nüüd nii naiivne ka ole. Kohtutäitur võtab nii seda, mida võib, kui ka seda, mida ei või (ehk läheb õnneks). Pärast tehakse suured silmad, et näe juhtus kogemata (jälle).

        PS. Parim võimalus selliseid olukordi vältida on mitte selliseid olukordi tekitada

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #1669
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
          hahahha. Las ma pakun - kassu :D
          almost, Regina:D

          Comment

          • harryahven
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1964

            #1670
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            väike flippament tulemas trios:

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1671
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas LuuK Vaata postitust
              kahtlustan, et see sisu sisaldub naiste kiitmise teemas
              Jup. Naisteteemas on postitatud pildid, mis tulevad doubleviking.com lehelt.

              Comment

              • con
                Pokkerihai
                • Jul 2010
                • 1954

                #1672
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                ei tea endal võeti eelmine aasta kõik ära. Tuli kiri koju, et raha minu kontole ei lähegi vaid kantakse kohe täiturile.
                täpselt nii. tuimalt tehakse kontod tyhjaks jne. enne tulumaksu tagastamist kaetakse kõik võlgnevused.
                pmst saada büroosse kiri, et nad jätaksid miinimumpalga(3600eek vms oli) kontole kuna sul on vaja seda elamiseks. mul on õnnestunud viivised ka peatada kirja abil.

                /muidu piletita sõidate siis valige alati kiirmenetlus, öelge, et esimene kord ja kindlasti kirjutage seletusse, et kahetsete oma tegu. nii saate pmst alati miinimumi :{D

                Comment

                • andu_andu
                  Pokkerihai
                  • Jan 2009
                  • 4050

                  #1673
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                  almost, Regina:D
                  [ ] reading abilities

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #1674
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    kellelgi turbo takedown töötab?

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #1675
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                      kellelgi turbo takedown töötab?
                      http://foorum.pokkeriprod.com/showth...l=1#post312956

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #1676
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Kas keegi ftp 18kgtd BI 26$ early antes turna peale last longert tahab teha`? turna hakkab poole h pärast. See muidu super stack, et skill peaks mingil määral lugema kah:)

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #1677
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                          Ära nüüd nii naiivne ka ole. Kohtutäitur võtab nii seda, mida võib, kui ka seda, mida ei või (ehk läheb õnneks). Pärast tehakse suured silmad, et näe juhtus kogemata (jälle).
                          :
                          Mul tõmmati tuimalt u. 600 eeku miinusesse pangakonto mõni aasta tagasi, kui üks maksmata trahv kõvasti üle aja oli juhtunud minema.

                          Comment

                          • makz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 428

                            #1678
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                            kellelgi turbo takedown töötab?
                            lowbetta: it's a new type of tourney
                            lowbetta: Turbo Sleepdown
                            lowbetta: last one awake takes all the money

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #1679
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Kui täitur võtab kõik, siis lehvitage Täitemenetluse seadustiku §132 ja olge kurjad.

                              § 132. Sissetuleku osa, millele ei saa sissenõuet pöörata

                              (1) Sissetulekut ei arestita, kui see ei ületa ühe kuu eest ettenähtud palga alammäära suurust või vastavat osa nädala või päeva sissetulekust.

                              (1-1) Kui sissenõude pööramine võlgniku muule varale ei ole viinud või eeldatavalt ei vii lapse elatisnõude täielikule rahuldamisele, võib arestida kuni pool käesoleva paragrahvi lõikes 1 nimetatud sissetulekust.

                              (2) Kui võlgnik peab seadusest tulenevalt ülal teist isikut või maksab talle elatist, suureneb mittearestitav summa iga ülalpeetava kohta ühe kolmandiku võrra palga alammäärast kuus, välja arvatud juhul, kui sundtäidetakse lapse elatisnõuet.

                              (3) Mittearestitavat summat ületavast sissetuleku osast võib kuni viiele palga alammäära suurusele summale vastavast osast arestida kaks kolmandikku, seda ületavast sissetulekust kogu sissetuleku, tingimusel, et arestitav summa ei ületa kahte kolmandikku kogu sissetulekust. Sätet ei kohaldata, kui sundtäitmisel on elatise nõue.

                              Comment

                              • Madis Very
                                Bännitud
                                • Aug 2009
                                • 2951

                                #1680
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas makz Vaata postitust
                                lowbetta: it's a new type of tourney
                                lowbetta: Turbo Sleepdown
                                lowbetta: last one awake takes all the money
                                hahaha, lol of the week

                                Comment

                                Working...