Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***
Imelik, endal küll päris sellist sitatsiooni olnud ei ole, kuid tean inimesi kellel on. Selge on see, et miinimum palk peab jääma, võibolla pidi selle jaoks siiski avalduse tegema.
Imelik, endal küll päris sellist sitatsiooni olnud ei ole, kuid tean inimesi kellel on. Selge on see, et miinimum palk peab jääma, võibolla pidi selle jaoks siiski avalduse tegema.


Comment