*** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • KristjanLaas
    Pokkeritark
    • Oct 2009
    • 6450

    #1651
    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

    big sausage.

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #1652
      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

      cock-meat sandwich
      Last edited by con; 27.02.11, 18:33.

      Comment

      • I R Baboooon
        FPP Pro
        • Jan 2010
        • 235

        #1653
        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

        http://forumserver.twoplustwo.com/54...s-rake-984568/

        Siit keegi?
        Epic teema:D

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1654
          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

          Algselt postitas antnx Vaata postitust
          Absolute pokeris on jackpot 811k$. Eile olin sitaks lähedal hittimisele

          PartyPoker, $0.25/0.50 Hold'em Cash Games, 5 Players
          Hand Converter by Pokerhand.org

          Board:
          ECYOBKEN (SB): $13.75
          DEEEEP (BB): $100
          JESSIMAY333 (UTG): $90.90
          ANTNXX (CO): $50.75
          DRUNKYMONKY (Button): $111.80

          Dealt to ANTNXX J J

          Pre-flop:
          (1 folds), ANTNXX raises to $1.50, DRUNKYMONKY raises to $4.50, (1 folds), DEEEEP calls $4, ANTNXX calls $3

          Flop: ($13.75) J Q Q (3 Players)
          DEEEEP checks, ANTNXX checks, DRUNKYMONKY checks

          Turn: ($13.75) J (3 Players)
          DEEEEP checks, ANTNXX bets $2.50, (2 folds)

          Results:
          ANTNXX Showed J J
          ANTNXX wins $2.50
          ANTNXX wins $12.60

          Kahju,et tegelt on seal 3bettimise ranges küll QQ ja veel coldcallis omas ka aga kellelgi polnud midagi.

          Ehk see retardne lähemine aga kas ei oleks mõtekam turn järgi checkida? Seda põhjusel, et ta ei misclikiks oma QQ-d või lollipeaga ei arvaks, et ta 9Tcc, AcKc, AcTc, Tc8c on drawing dead või close to the drawing dead. Ja muidugi on sul nuts ning rahasid kätte saamiseks pead ta anyway riveril coolerdama.

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #1655
            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

            Kuidas leida lõiku kuulumise tõenäosus P(22<X<32).
            Märgi, missugused vastused on õiged.

            1. P(22<X<32)=F(32)+F(22)
            2. P(22<X<32)=F(22)-F(32)
            3. P(22<X<32)=(F(32)-F(22))/10
            4. P(22<X<32)=f(32)+f(22)
            5. P(22<X<32)=F(32)-F(22)

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1656
              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

              Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
              Ma arvan, et see mingi sama firma värk, või skeemitavad seal kuidagi, sest ükskord kui PTR otsing oli maas ja näitas mingeid x numbreid oli täpselt sama asi poker-edge weebis.

              Muideks hand-grabberi ostis ka PTR ära...

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #1657
                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
                Kuidas leida lõiku kuulumise tõenäosus P(22<X<32).
                Märgi, missugused vastused on õiged.

                1. P(22<X<32)=F(32)+F(22)
                2. P(22<X<32)=F(22)-F(32)
                3. P(22<X<32)=(F(32)-F(22))/10
                4. P(22<X<32)=f(32)+f(22)
                5. P(22<X<32)=F(32)-F(22)
                5.
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #1658
                  Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                  Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                  5.
                  Aitäh..sind ma ootasingi :)

                  Comment

                  • K2snakas
                    Pokkerihai
                    • Feb 2009
                    • 2388

                    #1659
                    Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                    Kellegil veel sellist jama siin foorumis ette tulnud?

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #1660
                      Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                      kahtlustan, et see sisu sisaldub naiste kiitmise teemas

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #1661
                        Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                        Kui mu pangakonto on täituri poolt arestitud, kas siis tulu dekl raha saan omale või ei anta seda kätte?

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #1662
                          Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                          min. palk jäetakse kätte kui avalduse esitad.

                          Comment

                          • Ints
                            Vana Tegija
                            • Nov 2010
                            • 1216

                            #1663
                            Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                            Selle jaoks ei pea avaldust esitama, kohtutäituril pole õigust inimese raha terves ulatuses arestida, miinimum palga ulatuses peaks iga kuu vähemalt arvele jääma.

                            Comment

                            • K2snakas
                              Pokkerihai
                              • Feb 2009
                              • 2388

                              #1664
                              Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                              Algselt postitas Ints Vaata postitust
                              Selle jaoks ei pea avaldust esitama, kohtutäituril pole õigust inimese raha terves ulatuses arestida, miinimum palga ulatuses peaks iga kuu vähemalt arvele jääma.
                              ei tea endal võeti eelmine aasta kõik ära. Tuli kiri koju, et raha minu kontole ei lähegi vaid kantakse kohe täiturile.

                              Comment

                              • KristjanLaas
                                Pokkeritark
                                • Oct 2009
                                • 6450

                                #1665
                                Re: *** VEEBRUARI OFFTOPIC ***

                                Algselt postitas K2snakas Vaata postitust
                                ei tea endal võeti eelmine aasta kõik ära. Tuli kiri koju, et raha minu kontole ei lähegi vaid kantakse kohe täiturile.
                                jep, kunagi kogunes ligi 30k eest piletitita sõidu trahve ja oln kursis sellega.
                                terve eelmine suvi maksin neid :(
                                idikas olen.

                                Comment

                                Working...